Společnost Eurosoftware, s.r.o. spolu se svou mateřskou společností GK Software AG zaujímá přední postavení v oblasti IT řešení pro mezinárodní obchodní řetězce. Zabýváme se výzkumem a vývojem komplexních řešení s využitím moderních technologií v oblasti Java a databází. Naše systémy pokrývají veškeré „Integrované prodejní procesy“ moderního obchodního řetězce a zahrnují kasový software, komponenty back-office, centrální a mobilní aplikace. Našimi zákazníky jsou významné nadnárodní společnosti po celém světě (momentálně máme 319 000 instalací v 58 zemích).

2nd level support - PRÁCE V NĚMECKU

CO VÁS ČEKÁ?

  • Vaším hlavním úkolem bude poskytování servisní podpory zákazníkům.
  • Budete analyzovat incidenty a problémy.
  • Postaráte se o zajištění vzdálené podpory.
  • Nezbytnou součástí práce je komunikace s vývojáři.
  • Čeká Vás vzdálené nasazování softwaru a instalace nových verzí.
  • Komunikace se zákazníky probíhá v anglickém nebo německém jazyce.
  • Práce v německém Schönecku.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • Potěší nás praxe na obdobné pozici (support admin, helpdesk).
  • Očekáváme, že budete mít základní znalost databází a programování (C, C++, Python nebo Java).
  • Ovládáte operační systémy Windows a Linux na velmi dobré úrovni.
  • Máte min. středoškolské vzdělání s maturitou v oblasti IT.
  • Nebojíte se denně komunikovat v anglickém jazyce, němčina.
  • Máte logické a analytické myšlení.
  • Zvládnete pracovat samostatně, ale zároveň máte i týmového ducha.
  • Nebojíte se převzít zodpovědnost.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Práci s nejmodernějšími technologiemi.
  • Podporu týmu při vašem zaškolení.
  • Vynikající příležitosti pro vlastní rozvoj v perspektivním oboru.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Klimatizované kanceláře v centru Plzně s výbornou dostupností+vlastní hlídané parkoviště.
  • Stravenky, nápoje na pracovišti a fruit days jsou u nás samozřejmostí.
  • Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme kurzy anglického, německého a španělského jazyka.
  • Společné mimopracovní aktivity (večírky, hraní deskových her, turnaje ve squashi, běhání, floorball, dětský den atd.).

A NAVÍC:

  • Můžete čerpat 26 dní dovolené + sick days.
  • Máte možnost využívat naše sportovní centrum (squash, TRX, lekce jógy…)
  • Zároveň si můžete odpočinout na masáži nebo využít služeb fyzioterapeuta přímo v areálu.
  • Cestovní pojištění pro služební i soukromé cesty.
  • A spoustu dalších zajímavých benefitů.

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a napište nám něco o sobě nebo pošlete životopis v anglickém jazyce prostřednictvím tlačítka odpovědět :-)

Společnost
EUROSOFTWARE, s.r.o.
Adresa
Radčická 60/40, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROSOFTWARE, s.r.o., Jana Vondrášková
+420 737 035 817