Společnost Eurosoftware, s.r.o. spolu se svou mateřskou společností GK Software AG zaujímá přední postavení v oblasti IT řešení pro mezinárodní obchodní řetězce. Zabýváme se výzkumem a vývojem komplexních řešení s využitím moderních technologií v oblasti Java a databází. Naše systémy pokrývají veškeré „Integrované prodejní procesy“ moderního obchodního řetězce a zahrnují kasový software, komponenty back-office, centrální a mobilní aplikace. Našimi zákazníky jsou významné nadnárodní společnosti po celém světě (momentálně máme více než 279 000 instalací ve více než 42 zemích).

PHP DEVELOPER

CO VÁS ČEKÁ?

  • Převezmete zodpovědnost za údržbu a další rozvoj stávajících interních systémů a aplikací.
  • Čeká na vás programování šablon, komponent a modulů pro náš CMS (Joomla).
  • Budete se věnovat implementaci a rozvoji uživatelského rozhraní a zároveň se postaráte o rozšiřování a zlepšování funkcionality.
  • Mimo jiné se budete podílet na výkonnostní optimalizaci aplikací a databází.
  • Součástí práce je také testování a dokumentace vývojových prací pro zajištění vysoké kvality a výkonu SW.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • Máte dobré znalosti v oblasti vývoje webu se zaměřením na PHP7.
  • Relační databáze (např. MySQL) pro vás nejsou neznámé pojmy.
  • Potěší nás, pokud jste se setkal/a s CSS3, HTML5, JavaScript, Joomla, CMS.
  • Uvítáme zkušenosti s frameworky (Bootstrap, jQuery).
  • Máte logické, analytické myšlení.
  • Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce, naše týmy jsou mezinárodní.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Práci s nejmodernějšími technologiemi.
  • Vynikající příležitosti pro vlastní rozvoj v perspektivním oboru.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Pracovní dobu si můžete upravit podle sebe. Ocení to ti z vás, kteří nejsou ranní ptáčata.
  • Klimatizované kanceláře máme v centru Plzně s výbornou dostupností + vlastní hlídané parkoviště v areálu.
  • Stravenky, nápoje na pracovišti a fruit days jsou u nás samozřejmostí.
  • Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme kurzy anglického, německého, španělského jazyka.
  • Práci si rádi zpestříme sportovními turnaji, večírky atd.

A NAVÍC:

  • Můžete čerpat 26 dní dovolené + sick days.
  • Máte možnost využívat naše sportovní centrum (squash, TRX, lekce jógy…)
  • Zároveň si můžete odpočinout na masáži nebo využít služeb fyzioterapeuta přímo v areálu.
  • Cestovní pojištění pro služební i soukromé cesty.
  • A spoustu dalších zajímavých benefitů.
  • Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a pošlete nám své CV!

Společnost
EUROSOFTWARE, s.r.o.
Adresa
Radčická 60/40, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROSOFTWARE, s.r.o., Jana Vondrášková
+420 770 146 037
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.