Společnost Eurosoftware, s.r.o. spolu se svou mateřskou společností GK Software AG zaujímá přední postavení v oblasti IT řešení pro mezinárodní obchodní řetězce. Zabýváme se výzkumem a vývojem komplexních řešení s využitím moderních technologií v oblasti Java a databází. Naše systémy pokrývají veškeré „Integrované prodejní procesy“ moderního obchodního řetězce a zahrnují kasový software, komponenty back-office, centrální a mobilní aplikace. Našimi zákazníky jsou významné nadnárodní společnosti po celém světě (momentálně máme více než 239 000 instalací ve více než 42 zemích).

TESTER - PRÁCE V NĚMECKU

CO VÁS ČEKÁ?

  • Budete připravovat testovací scénáře a vytvářet dokumentaci.
  • Čeká Vás manuální a automatizované testování aplikací dle dokumentace a testovacích scénářů.
  • Chyby budete reportovat pomocí softwarového nástroje JIRA.
  • Nezbytnou součástí práce je komunikace s vývojáři.
  • Pokud máte zájem o cestování, rádi Vám to umožníme.
  • Pracovní pozice je v německém Schönecku.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • Studujete nebo již máte vystudovanou VŠ technického směru (ideálně zaměření na tvorbu SW).
  • Máte základní povědomí o hardware a SQL.
  • Potěší nás, pokud již s testováním máte zkušenost.
  • Nebojíte se denně komunikovat buď v anglickém či německém jazyce.
  • Zvládnete pracovat samostatně, ale zároveň máte i týmového ducha.
  • Nebojíte se převzít zodpovědnost.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení – u nás to nejsou jen prázdné fráze.
  • Pracovní dobu si můžete upravit podle sebe. Ocení to ti z Vás, kteří nejsou ranní ptáčata.
  • Stravenky, nápoje na pracovišti a fruit days jsou u nás samozřejmostí.
  • Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme kurzy anglického, německého, ruského či dokonce španělského jazyka.
  • Práci si rádi zpestříme teambuildingy, sportovními turnaji, večírky atd.

A NAVÍC:

  • Můžete čerpat 26 dní dovolené + sick days.
  • Cestovní pojištění pro služební i soukromé cesty.
  • A spoustu dalších zajímavých benefitů.

Pokud Vás pozice zaujala, prosím o zaslání životopisu v anglickém či německém jazyce.

Společnost
EUROSOFTWARE, s.r.o.
Adresa
Schöneck, Německo
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

EUROSOFTWARE, s.r.o., Jana Vondrášková