Eurojet Servis,s.r.o.

Představte si společnost sídlící na letištích po celé Evropě a Asii, která má silnou globální síť. Společnost, která dokáže rychle a efektivně získat povolení, zajistit pozemní odbavení, tryskové palivo, palubní catering, plánování letů, koordinovat veškerou logistiku posádky a zajistit veškeré platby. Tou společností je Euro Jet. Náš tým leteckých profesionálů na zemi i v provozu z nás dělá unikátní společnost, která má vlastní anglicky mluvící týmy lidí dohlížející na každou operaci.

Jak se nám daří?

Zaměstnanců
Letišť
Zemí

Máte zájem posunout svou kariéru v letectví? 

Pak může být Euro Jet tou společností, kterou jste hledali, pokud chcete být v centru leteckého dění. Euro Jet stále hledá talentované jedince, kteří mají vášeň pro letectví a jsou ochotni tvrdě pracovat a nikdy se nepřestat učit. Věříme ve vybudování loajálního týmu leteckých profesionálů, kteří jsou připraveni odvést skutečnou práci a vypořádat se s mnoha výzvami soukromého letectví. Euro Jet si svých zaměstnanců váží a snaží se vytvářet prostředí, ve kterém mohou rozvíjet své schopnosti, být kreativní a využívat své silné stránky a talent. Pokud se Vám žádná z otevřených pozic nezdá být dokonalou, i přesto Vám doporučujeme, abyste se s námi spojili, dozvěděli se více o naší společnosti a možná najdeme společně způsob, jak spolupracovat.

Naše práce

Pozemní odbavení - handling

Pozemní odbavení - handling

Ať už vaše cesta obnáší cokoli, zaměstnanci Euro Jet se postarají o to, aby vám byly na všech našich pobočkách poskytovány služby na nejvyšší úrovni. Naši agenti pozemní podpory jsou anglicky mluvící profesionálové s místními znalostmi a připraveni vám pomoci 24 hodin denně.

Operační oddělení - OCC 24/7

Operační oddělení - OCC 24/7

Bez ohledu na to, kam na světě potřebujete jet, dokážeme zajistit všechna povolení k přeletu a přistání, ubytování, transport, catering atd. Náš 24/7 provozní tým dokáže vyřídit vše na poslední chvíli i jakoukoli složitou situace vyžadující složité papírování.

Ostatní funkce

Ostatní funkce

V našich pražských kancelářích máme řadu dalších oddělení, která se snaží společně s našimi agenty na letištích o to, abychom nejen našim zákazníkům ale i cestujícím zajistili vynikající kvalitu od přistání po vzlet.

Benefity

Multisport karta

25 dní dovolené

Sickdays

Výuka cizích jazyků

Firemní akce

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

Referral bonus

Příspěvek na dopravu

Video

Koho hledáme?

Company responds within 2 weeksCompany responds within 2 weeks
Added yesterday
  Eurojet Servis,s.r.o.
Address  Praha – Vokovice
Added yesterday

S kým budete pracovat?

Renata Kořánová – photo
Renata Kořánová
HR manažer

„Lidský život není nic jiného než řetězec promeškaných příležitostí.“ (Sokrates)

KUDY VEDE CESTA DO EUROJET

1

Nejdříve nám o sobě dej vědět

2

Pak si popovídáš s Renatou po telefonu

Renata je naše HR manažerka, a ráda si s tebou promluví o tom, co od práce v Eurojet čekáš, a jak to u nás funguje.

3

Čeká tě osobní setkání s tvým budoucím šéfem

Tvůj budoucí šéf si s tebou popovídá o tom, co máš za sebou, co tě baví, a co se ti už povedlo.

4

Malý testík na závěr

Abychom prověřili tvé znalosti a dovednosti, připravili jsme si pro tebe malý test, který nám pomůže v tvém další rozvoji.

5

Vyrozumnění dostaneš do dvou týdnů

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.