EUC Laboratoře s.r.o. jsou součástí skupiny EUC. Poskytují spolupracujícím lékařům, zdravotnickým zařízením a pacientům velmi širokou nabídku vyšetření v oborech klinické biochemie, hematologie a transfuzního lékařství, klinické imunologie a lékařské mikrobiologie včetně specializovaných vyšetření mikrobiologické molekulární diagnostiky (PCR, PCR v reálném čase).Společnost EUC a.s. vyhlašuje pro svou dceřinou společnost EUC Laboratoře s.r.o. výběrové řízení na pozici:

IT specialista

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici IT specialista.

Náplň práce:

  • správce laboratorních aplikací
  • update a konfigurace laboratorních systémů
  • podpora VIP klientů
  • podpora elektronické distribuce laboratorních výsledků a žádanek
  • koordinace a řešení požadavků souvisejících s laboratorními aplikacemi

Požadujeme:

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a aktivní přístup
  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • výhodou jsou IT zkušenosti z oblasti zdravotnictví, ideálně z laboratoří
  • řidičský průkaz sk. B
  • AJ na úrovni čtení tech. dokumentace

Nabízíme:

  • smlouva na dobu určitou na 1 rok (s následným prodloužením PP na dobu neurčitou)
  • 5 týdnů dovolené, sick day, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní společnosti

Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Praha, Sokolovská 31/155

V případě zájmu prosím zasílejte své strukturované životopisy.

Společnost
EUC a.s.
Adresa
Sokolovská 31/155, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.