V enovation je nás více než 60, sídlíme v Karlíně a zabýváme se dotačním poradenstvím. Od roku 2007 jsme napsali více než 1 400 projektů a pomohli jsme s investicemi za 32 miliard Kč.

Pracujeme pro strojaře, programátory nebo třeba vývojáře, ale i ministerstva, obce a města či nemocnice. V dotačním poradenství jsme jednička na trhu.

Klienti se k nám vrací, protože jim pomáháme dobře a komplexně – konzultujeme, píšeme projekty, dohlížíme na výběrová řízení a poskytujeme komplexní servis. S klienty jednáme férově: neslibujeme zázraky a dokážeme jim říct, že jejich záměr před hodnotiteli neobstojí.

Firmám momentálně pomáháme hlavně s ukončováním projektů v OP PIK, ale také s programy z dotačního období 2021–2027 a hledáme posily.

Konzultant týmu AfterCare (Praha)

Je nás 9 a do týmu hledáme další posilu, která nám pomůže s administrací schválených projektů v realizaci a udržitelnosti. Hodně se naučíš a vždycky Tě podržíme.

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

 • Pomůžeš nám s administrací projektů spolufinancovaných ze strukturálních fondů EU i národních dotačních programů.
 • O co jde? Budeš zpracovávat a kontrolovat finanční a jiné podklady pro přípravu žádostí o platbu, na základě kterých je vyplácena dotace. Jde hlavně o smlouvy, faktury, úhradové doklady, předávací protokoly, karty majetku, mzdové listy atd. Budeš také připravovat podklady pro zprávy z realizace a udržitelnosti projektu a žádosti o změnu, když bude třeba v projektu něco změnit. Naučíme tě pracovat s elektronickým systémem pro správu projektů.

Co od tebe potřebujeme?

 • Základní znalost fondů EU (výhodou OP PIK, OP TAK) a národních programů (výhodou programy NPO a TAČR).
 • Neobejdeme se bez tvojí ochoty se vzdělávat, bez preciznosti, spolehlivosti a samostatnosti. Rád/a komunikuješ a logické myšlení ti není cizí stejně jako aktivní přístup k práci.
 • Střední školu ekonomického směru (výhodou).
 • Zkušenost s účetnictvím vítanou výhodou.

Na co se můžeš těšit v enovation?

 • Neomezujeme dovolenou a budget na vzdělávání.
 • Máme lednici splněných přání, kterou pravidelně doplňujeme a partu skvělých kolegů, kde dobré nápady nikdy nezapadnou!
 • Skvěle umístěné moderní pracoviště v Rustonce - hned vedle Invalidovny a centra.
 • Získáš zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti.
 • Nastoupit můžeš třeba hned zítra, a to na plný či zkrácený pracovní úvazek.
 • Už na tebe čeká notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely.
 • Staneš se specialistou v oblasti dotačního poradenství.
 • Vše ostatní, a to vč. bonusů, ti představíme osobně.

Zní ti to dobře? Pošli své CV v českém jazyce a na pohovoru už se na tebe těší Martina Kopecká, šéfka oddělení AfterCare. Těšíme se, až tě poznáme.

Informace o pozici

Společnost
enovation s.r.o.
Adresa
Sokolovská 695/115b, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Project Manager, Konzultant, Specialista na fondy EU
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


enovation s.r.o., Barbora Bláhová