V enovation je nás více než 60, sídlíme v Karlíně a zabýváme se dotačním poradenstvím. Od roku 2007 jsme napsali více než 1 400 projektů a pomohli jsme s investicemi za 32 miliard Kč.

Pracujeme pro strojaře, programátory nebo třeba vývojáře, ale i ministerstva, obce a města či nemocnice. V dotačním poradenství jsme jednička na trhu.

Klienti se k nám vrací, protože jim pomáháme dobře a komplexně – konzultujeme, píšeme projekty, dohlížíme na výběrová řízení a poskytujeme komplexní servis. S klienty jednáme férově: neslibujeme zázraky a dokážeme jim říct, že jejich záměr před hodnotiteli neobstojí.

Firmám momentálně pomáháme hlavně s ukončováním projektů v OP PIK, ale také s programy z dotačního období 2021–2027 a hledáme posily.

Projektový manažer - dotační specialista - externě

Chceš se podílet na inovačních projektech předních českých firem? Přidej se k nám a staň se členem týmu jedničky na trhu v oblasti dotací.

Co na Tebe čeká

Tvým úkolem bude zpracovávat žádosti o dotace na projekty spolufinancované ze strukturálních fondů EU a národních dotačních programů. Nehledáš práci na plný úvazek, ale ad-hoc spolupráce Ti vyhovuje.

Jak si Tě představujeme?

 • Máš minimálně 2 roky praxi v oblasti financování projektů z různých dotačních programů a projektové záměry zpracováváš samostatně.
 • Doložit zkušenosti s přípravou žádostí přinejmenším 10 schválených dotačních projektů či projektů nezbytných pro využití odčitatelné položky na výzkum a vývoj nebo investičních pobídek, pro Tebe není problém.
 • Zastáváš aktivní a flexibilní postoj k práci.
 • Umíš kombinovat práci ve vysokém tempu.
 • Komunikuješ osobně i on-line jako profík a prezentace je pro Tebe příjemnou výzvou.
 • Silný proklientský přístup spolu s korektností a zodpovědností už snad ani nemusíme psát.

Čím si nás získáš?

 • Komunikace s klienty je Tvůj denní chleba.
 • Pyšníš se zkušenostmi s přípravou či kontrolou výběrových řízení dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek či dle pravidel jednotlivých operačních programů.
 • Patříš mezi aktivní řidiče.

Na co se můžeš těšit při externí spolupráci?

 • Férovou odměnu za každý zpracovaný projekt.
 • Zkušenosti dotační agentury, která se za 15 let svého působení stala jedničkou na trhu a má za sebou stovky projektů za desítky miliard korun.
 • Zajímavou práci s potenciálem pro vlastní rozvoj.

Zaujalo Tě to?

Svůj strukturovaný životopis v českém jazyce a průvodní dopis pošli Tereze Thýnové. V případě zájmu o externí spolupráci připoj požadované reference v rozsahu 10 zpracovaných či administrovaných projektů a více si možná povíme osobně.

Informace o pozici

Společnost
enovation s.r.o.
Adresa
Sokolovská 695/115b, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Věda a výzkum, IT konzultant, Project Manager, Vědecko výzkumný pracovník, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

enovation s.r.o., Barbora Bláhová