V enovation je nás více než čtyřicet a zabýváme se poradenstvím. Pomáháme firmám i veřejným subjektům získat dotace z EU, úspěšně své klienty provádíme veřejnými zakázkami, šetříme jim náklady pomocí daňových odpočtů na výzkum a vývoj a rozumíme rovněž investičním pobídkám.

Pracujeme pro malé a střední podniky, nadnárodní koncerny i veřejnou správu. Od svého založení v roce 2007 jsme realizovali více než 1 400 projektů a pomohli tak klientům s projekty za 32 miliard Kč.

Konzultant týmu péče o klienty - dotační specialista

enovation – první, co napadne většinu majitelů podniků v ČR, když se řekne dotace a dotační či evropské fondy. Více než tisíc projektů, na kterých aktuálně pracujeme. Více než 30 mld. Kč – jejich celková hodnota. Více než 90 % - naše úspěšnost při schvalování projektů.

Celkem nás je přes 40, v týmu péče o klienty 8 a hledáme další posilu, která si vezme pod křídla řízení schválených projektů. Hodně se naučíš a vždycky Tě podržíme.

Jak bude vypadat tvůj pracovní den:

 • Samostatně povedeš projekty spolufinancované z fondů EU i národních dotačních programů a na starosti budeš mít i jejich administraci.
 • O co jde? Budeš zpracovávat a kontrolovat finanční a jiné podklady pro přípravu žádostí o platbu, na základě kterých je vyplácena dotace. Hlavně smlouvy, faktury, úhradové doklady, předávací protokoly, karty majetku, mzdové listy atd. Budeš také připravovat a podávat zprávy z realizace a monitoringu projektu a v případě potřeby i žádosti o změnu.
 • Nemine tě komunikace s orgány ČR (především s ministerstvy, které jednotlivé programy administrují), schůzky s klienty a kontroly ze strany poskytovatele dotace.
 • Budeš se podílet na tvorbě pokynů k úspěšné realizaci a udržitelnosti projektu pro naše klienty.

Co od tebe potřebujeme?

 • Znalost fondů EU (především OP PIK a PRV) a národních programů (výhodou programy TAČR).
 • Neobejdeme se bez tvé ochoty se vzdělávat, bez preciznosti, spolehlivosti a samostatnosti. Pokud navíc rád/a komunikuješ a používáš logické myšlení – selský rozum a k práci přistupuješ aktivně, máš další body navíc.
 • Práce tu není málo, takže je třeba se do ní pořádně opřít.
 • Oceníme vysokoškolské vzdělání.
 • Výhodou základní znalost účetnictví.
 • Řídíš (sk. B), protože někdy je potřeba jet za klienty na schůzku či kontrolu.

A co ti nabízíme my?

 • Už na tebe čeká notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely.
 • Staneš se respektovaným specialistou v oblasti dotačního poradenství.
 • Získáš zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti.
 • Na výplatní pásce najdeš částku, která se ti bude líbit a těšit se můžeš na hromady firemních benefitů (myslíme opravdových benefitů jako třeba neomezená dovolená a a neomezené budgety na vzdělávání).

Zní ti to dobře? Pošli své CV v českém jazyce Honzovi Pulchartovi. Těšíme se, až tě poznáme.

Informace o pozici

Společnost
enovation s.r.o.
Adresa
Sokolovská 695/115b, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Project Manager, Konzultant, Specialista na fondy EU
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.