Představujeme Vám firemní kulturu, která kombinuje týmového ducha s průkopnickým přístupem velmi unikátním způsobem.
Základní hodnoty naší společnosti jsou kompetence, exkluzivita a vášeň a celý náš tým jimi žije každý den.

Rental Consultant - Commercial lease

Sféra komerčních pronájmů je dynamické odvětví realitního segmentu, ve kterém můžete své uplatnění najít i Vy. Nelehké období korony způsobilo, že hodně společností a firem optimalizuje své náklady a hledá jiné prostory pro své zázemí. Další naopak zažívají expanzi a v rámci prostor se rozrůstají. To všechno jsou příležitosti pro Vás. Baví Vás obchod a chcete mít každodenní kontakt s klienty? Staňte se součástí našeho týmu!

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ DEN?

Každý den bude vypadat jinak! V tomto oboru se střídají dny, kdy budete lítat z prohlídky na prohlídku, chodit po schůzkách a vyjednávat s klienty ty nejlepší podmínky. Možná se Vám bude zdát, že den má málo hodin. Další dny zas budete odbavovat úkoly z kanceláře - telefonáty, e-maily, příprava podkladů na jednání atp. Je potřeba umět si zorganizovat kalendář a zvládnout řešit víc věcí najednou.

CO ZA ZKUŠENOSTI JE POTŘEBA MÍT?

Možná se divíte, ale dlouholeté zkušenosti v obchodu u nás podmínkou nejsou. Nemusíte mít ani zkušenosti v realitním byznysu. V rámci společnosti si zakládáme na zaškolení a víme, že tuto práci může vykonávat jak zkušený obchodník, tak čerstvý absolvent s obchodním potenciálem. Hledáme někoho, kdo zapadne do našeho proaktivního týmu, někoho, kdo se soustředí na výsledek a zároveň dokáže pracovat v týmu.

CO NABÍZÍME MY?

Engel & Völkers nabízí silné postavení na realitním trhu v Praze, kdy ze jména této značky těžíte od začátku Vašeho působení. Vzhledem k naší expanzi pod heslem "chceme kvalitu, ne kvantitu", se nám podařilo zachovat si ve firmě přátelskou, rodinnou atmosféru - i když je nás k dnešnímu dni víc než 70 kolegů a kolegyň, všichni se mezi sebou známe a táhneme za jeden provaz. Zajímavé je taky finanční ohodnocení, kdy Vaše začátky podpoříme a ukážeme Vám cestu, jak se dostat k provizím bez limitu. Najdete u nás též benefity, jako třeba kartu Multisport, na kterou přispíváme, jazykové kurzy, lednici Freshpoint s firemní slevou, či nespočet týmových akcí a teambuildingů.

Líbí se Vám představa stát se součástí našeho týmu? POJĎME SE POZNAT! Pošlete nám svoje CV a krátký motivační dopis. My se do 48 h ozveme zpět a doplníme veškeré informace.

Budeme se těšit. :)

O projektu

Pro naše klienty

Našim cílem je, abychom pro naše klienty byli průvodci na jejich cestě v oblasti nemovitostí. Organizujeme pro ně akce, na kterých se dozví zajímavé informace z tohoto oboru a mají možnost přesvědčit se, jak pracujeme my a čím se lišíme od ostatních.

Informace o pozici

Společnost
ENGEL & VÖLKERS COMMERCIAL PRAGUE
Adresa
Janáčkovo nábřeží 1101/23, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Realitní makléř, Prodejce po telefonu/Telesales, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


ENGEL & VÖLKERS COMMERCIAL PRAGUE, HR EuV