Představujeme Vám firemní kulturu, která kombinuje týmového ducha s průkopnickým přístupem velmi unikátním způsobem.
Základní hodnoty naší společnosti jsou kompetence, exkluzivita a vášeň a celý náš tým jimi žije každý den.

Realitní poradce/-kyně v luxusním segmentu realit

Zvyknete se na internetu dívat na krásné nemovitosti a říkat si, tato práce by se mi líbila? Hledat lidem jejich vysněné bydlení, ať k prodeji či pronájmu? Co tak začít budovat Vaši kariéru v nemovitostech hned teď? Do oddělení rezidenčních prodejů a pronájmů hledáme nového kolegu či kolegyni.

Vašim produktem budou byty, domy a vily na území Prahy ve středním až luxusním segmentu. Obchod budete mít ve svých rukou od A po Z. Budete aktivně vyhledávat obchodní příležitosti - nabírat nemovitosti do svého portfolia a hledat toho správného nájemce či kupujícího. Vašim denním chlebem budou prohlídky nemovitostí a komunikace se zájemci. Příprava podkladů pro schůzky a vyjednávání těch nejlepších podmínek.

Pro naše klienty jsme silným partnerem, který je provází realitním trhem. Vztahy tvoříme vždy dlouhodobé a našimi hodnotami jsou kompetence, exkluzivita a zápal pro věc - hledáme tedy někoho, kdo se s tímto přístupem ztotožní též.

Zkušenosti s obchodem jsou samozřejmě výhodou, ne však podmínkou. Po nástupu Vás zaškolíme a v průběhu Vašeho působení u nás si projdete školeními jak externími, tak interními. Počítat můžete taky se 100% podporou manažera daného týmu.

Víme, že ženy jsou skvělé obchodnice a proto pro maminky s dětmi nabízíme v případný 3/4 úvazek.

Jsme mezinárodní společnost a naši klienti často hovoří anglicky - je tedy potřeba umět se domluvit. V rámci společnosti proto nabízíme i jazykové kurzy. Kromě jazyků se můžete těšit na kartičku Multisport, lednici Freshpoint s firemní slevou, čerstvé ovoce na pracovišti a týmové akce.

Zní to pro Vás zajímavě? Pošlete nám svoje CV a krátký motivační dopis. My se Vám ozveme a doplníme veškeré další informace.

Budeme se těšit. :)

O týmu

O rezidenčních prodejích

Byty, domy, vily ve středním až luxusním segmentu - jednoduše nemovitosti, ze kterých se často tají dech. Oddělení, ve kterém velkou roli sehrávají emoce - hledáte přeci klientům jejich vysněné bydlení. Na druhou stranu je to tvrdý obchod, kdy chcete vyjednat ty nejlepší podmínky pro obě dvě strany!

Informace o pozici

Společnost
ENGEL & VÖLKERS COMMERCIAL PRAGUE
Adresa
Janáčkovo nábřeží 1101/23, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Realitní makléř, Prodejce po telefonu/Telesales, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


ENGEL & VÖLKERS COMMERCIAL PRAGUE, HR EuV