V Engel & Völkers naplňujeme touhy a přání lidí po celém světě, ať už v obchodním nebo soukromém životě. Kompetence, exkluzivita a vášeň jsou našimi základními hodnotami.

Sales Consultant - Luxusní rezidenční nemovitosti

Náplň práce:

· každodenní telefonická, e-mailová i osobní komunikace s majiteli nemovitostí a poptávajícími

klienty

· analyzování potřeb klientů

· vyhledávání obchodních příležitostí

· práce v terénu i v kanceláři

- lokalita Praha

Požadujeme:

· anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou

· plynulá znalost českého jazyka

· zkušenosti z obchodní pozice

· schopnost rychlé orientace a prosazení se v nových situacích

· ochotu dlouhodobě se profesně rozvíjet

· reprezentativní vystupování

· velmi dobré komunikační schopnosti

· chuť obchodovat a dosahovat vysokých zisků

· proaktivní přístup

· obchodního ducha a tah na branku

· časovou flexibilitu

· týmového hráče

Nabízíme:

· možnost být součástí nadnárodní společnosti a silné značky ENGEL & VÖLKERS

· obchodování s nejkrásnějšími nemovitostmi v Praze, kdy se Vám místy i zatají dech

· každodenní jednání se zajímavou klientelou

· aktivní využití AJ

· maximální podporu při zapracování – velmi individuální přístup a dlouhodobý kvalitní školící

systém

· finanční ohodnocení na základě výsledků / měsíční fixní částku + ničím nelimitované provize /

· mnoho společných aktivit i mimo práci ( jsme tým nejen v práci, ale i mimo ní)

· přátelskou atmosféru

· denně čerstvé ovoce na pracovišti

· jazykové kurzy

. Multisport karta

· moderní pracovní prostředí v krásné historické budově na Janáčkově Nábřeží, Praha 5

· proaktivní práci

· po zapracování firemní automobil i k soukr. účelům

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš životopis s aktuální fotografií v českém jazyce a hlavně na originální průvodní dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste tím vhodným kandidátem pro ENGEL & VÖLKERS. V případě nedoložení požadovaných dokumentů nebude Vaše žádost považována za platnou.

Jana Gondzsalová
HR Specialist
Engel & Völkers Commercial Prague
Česká EuV Commercial s.r.o.

Společnost
ENGEL & VÖLKERS COMMERCIAL PRAGUE
Adresa
Janáčkovo nábř. 1101/23, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Realitní makléř, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

ENGEL & VÖLKERS COMMERCIAL PRAGUE, Jana Gondzsalová