Společnost Energy Benefit Centre a.s. zajišťuje projektové dokumentace všech stupňů, energetické posudky, dotace z programů OPŽP, NZÚ, MMR, MŠMT apod., administraci dotačních projektů, technické i autorské dozory pro své klienty zejména z veřejného, ale i soukromého sektoru. Hlavním zaměřením je orientace ma snižování energetické náročnosti stávajících objektů, výstavba nových pasivních budov a instalace obnovitelných zdrojů energie.

Projektant pozemních staveb

Do našeho profesionálního a kreativního týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici PROJEKTANT/KRESLIČ pozemních staveb, případně ROZPOČTÁŘ. Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné novostavby či rekonstrukce budov s využitím nejmodernějších materiálů a dostupných technologií vytápění využívající obnovitelné zdroje. Technologie jako tepelná čerpadla - elektrická, absorpční plynová, nucené větrání s rekuperací, fototermické soustavy či fotovoltaické systémy jsou na denním pořádku.

Náplň práce:

  • kresličská á projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele - rekonstrukce a zateplování budov, přístavby, nástavby, vestavby, novostavby
  • v případě potřeby inženýrská a administrativní aj. činnost spojená s projekty i s prací pobočky (např. komunikace s dotčenými orgány a správci sítí, vlastníky pozemků apod.)
  • vykonávání autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby

Požadujeme:

  • schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • předchozí prokazatelná odborná praxe (u absolventů i brigádně) - výhodou
  • zkušenosti s vedením projektů - výhodou
  • pečlivost, analytické myšlení, flexibilitu, loajalitu, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
  • SŠ nebo VŠ vzdělání - zaměření pozemní stavby
  • organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • dobrá znalost AutoCAD, příp. 3D programu - výhodou REVIT a znalost BIM
  • aktivní řidič sk. B - výhodou

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, případně spolupráce na ŽL
  • zázemí stabilní renomované společnosti v oblasti energetických projektů a dotací
  • přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající výkonu i efektivitě (pobočky, týmu i jednotlivce)
  • finanční ohodnocení v závisloti na výkonu - jednotlivce, týmu, firmy - průměrný plat od 30 tis.Kč/měsíc
  • spolupráci na zajímavých i TOP projektech
  • předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek a projekcí nulových, pasivních a aktivních budov
  • zaměstnanecké benefity - stravenky, služební telefon, 5 týdnů ŘD, firemní teambuildingy a sportovní akce

Místo možného výkonu práce:

  • Praha
  • Brno
  • Hradec Králové
  • České Budějovice
  • OSTRAVA

Společnost
Energy Benefit Centre a.s.
Adresa
Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Architekt, Projektant, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.