Společnost Energy Benefit Centre a.s. zajišťuje pro své klienty zejména z veřejného sektoru mj. projekty (všech stupňů), získání dotací (OPŽP, MMR, MŠMT apod.), administraci dotačních projektů, technické i autorské dozory. Hlavním zaměřením je snižování energetické náročnosti stávajících objektů, výstavba nových pasivních objektů, instalace obnovitelných zdrojů, VZT apod.

Vedoucí projektant - technická zařízení budov

Do našeho profesionálního a kreativního týmu hledáme kolegyně a kolegy na pozici vedoucího projektanta technických zařízení budov, autorizovaného inženýra nebo technika se specializací na vytápění nebo vzduchotechniku, případně chlazení budov. Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné novostavby či rekonstrukce budov s využitím nejmodernějších materiálů a dostupných technologií vytápění využívající obnovitelné zdroje. Technologie jako tepelná čerpadla - elektrická, absorpční plynová, nucené větrání s rekuperací, fototermické soustavy či fotovoltaické systémy jsou na denním pořádku. Novostavby projektujeme s využitím programu REVIT, za kontinuálního vzdělávání a posunu v BIM, které cílíme nízkoenergetickým až pasivním směrem. V rámci rekonstrukcí budov převažují budovy podléhající památkové ochraně.

Náplň práce:

  • projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele
  • vykonávání autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby

Požadujeme:

  • autorizovaný inženýr nebo technik v oboru TZB (eventuálně máte před zkouškami)
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
  • znalost práce na PC (Autocad, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • znalost kreslícího programu REVIT – výhodou
  • schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, případně spolupráce na ŽL
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající, nejen při znalosti sw REVIT
  • spolupráci na zajímavých projektech
  • předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektových dokumentací

Místo výkonu práce (kdekoliv na našich pobočkách):

  • Praha
  • Brno
  • Hradec Králové
  • České Budějovice

Nástup v Brně a Českých Budějovicích možný ihned.

Společnost
Energy Benefit Centre a.s.
Adresa
Na Zlaté stoce 1619, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.