Byli jsme čtyři, když jsme v roce 2010 eMan rozjeli. Dneska už je nás v týmu víc než stovka a najdete nás jak na pěti pobočkách v České republice, tak v americkém Houstonu. Vyvíjíme inovativní software pro weby, chytré telefony, tablety, auta a jiná chytrá zařízení. Vyznáme se v nejnovějších trendech jako rozšířená a virtuální realita, strojové učení, umělá inteligence nebo internet věcí. A umíme je vhodně použít. Našimi klienty jsou tuzemské firmy i nadnárodní korporace, například ŠKODA AUTO, Honeywell, ČSOB, E.ON nebo Evropská Unie.

iOS Developer se základní znalostí Androidu

Chceš si vyzkoušet práci v IT oddělení ŠKODA Auto a seznámit se s jejich prostředím? Pojď k nám! Nepotřebujeme super zkušeného vývojáře. Hledáme ale parťáka, který má reálnou zkušenost s iOS vývojem, setkal se i se základy vývoje v Android a je ochotný s námi tyto schopnosti dále rozvíjet.

Náplň práce

  • příprava CI/CD procesu v rámci ŠKODA Auto
  • Code Review iOS aplikací

Požadujeme

  • práce s Gitem a správu aplikací (Bash výhodou)
  • výhodou je znalost Swiftu i Objective-C
  • znalost Carthage, CocoaPods a CI/CD nástrojů, jako je např. Fastlane, TFS, …
  • znalost Android studio - Java nebo Kotlin
  • základní práce s fragmenty (activity)

Nabízíme

  • 4 dny onsite ve ŠKODA Auto v Mladé Boleslavi a 1 den home office (po zaučení 2 dny home office)
  • zajištěný odvoz z Prahy firemním autem
  • mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • spolupráce do 5/2020
  • finanční ohodnocení až 5000 Kč/MD dle zkušeností

Pokud Tě alespoň z části inzerát zaujal, ozvi se. Ráda Ti řeknu více informací o práci v tomto týmu. :-)

Společnost
eMan s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

eMan s.r.o., Monika Zitová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.