Pro naši dceřinou společnost VARNET s.r.o. hledáme nové pracovníky.
VARNET s.r.o. nabízí kompletní sortiment slaboproudých technologií pro zabezpečení a správu budov spolu s kvalifikovanou technickou a projektovou podporou.

♠ Produkt manažer/ka - EPS - Praha, Brno, Třebíč ♠

Jak by vypadala Vaše náplň práce?

  • Starost o rozvoj oddělení EPS (Elektrická požární signalizace)
  • Obchodní a technická podpora poboček a obchodníků – příprava komplexních nabídek
  • Technická podpora zákazníků – denní komunikace e-mailem, telefonicky, osobně
  • Sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví
  • Výběr a zařazování nových výrobků
  • Objednávky zboží
  • Hlídání platnosti certifikace
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání ideálně v oblasti slaboproudé technologie a min. 3 roky praxe
  • Znalost problematiky systémů Elektronické požární signalizace a souvisejících systémů je výhodou
  • Znalost Vyhl. 246/2001, obecný přehled v souvisejících normách ČSN je výhodou
  • Základní znalost projektové dokumentace, TZ a výkresů
  • Manažerské schopnosti a aktivní přístup k práci
  • Znalost AJ nebo NJ – obchodní a technická komunikace s dodavateli
  • Dobrá znalost PC
  • Řidičský průkaz sk. B

A co Vám můžeme za to nabídnout?

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Kvartální odměny závislé na výsledcích firmy
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • 4 týdny dovolené + 3 dny volna navíc (sick days)
  • Zaměstnanecké slevy na nákup zboží z firemní nabídky

Termín nástupu

  • Dohodou

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis. Pokud se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti.

Společnost
ELKOV elektro a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Project Manager, Specialista zabezpečovacích zařízení, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel