Společnost ELKOV elektro, a.s. je specializovaný velkoobchod s elektromateriálem a svítidly se sítí 29 prodejních skladů na území České republiky. Patříme k nejvýznamnějším hráčům na trhu s elektroinstalačním materiálem.

► Vedoucí pobočky ◄ Zábřeh (elektroinstalační materiál)

Jak by vypadala Vaše náplň práce?

  • odpovědnost za chod pobočky Zábřeh
  • řízení, delegování a kontrola práce zaměstnanců na svěřené pobočce
  • zajišťování objednání zboží od dodavatelů, sjednávání cen
  • zpracování cenových nabídek zákazníkům
  • prodej elektroinstalačního materiálu zákazníkům
  • koordinace dopravy s ostatními pobočkami
  • řešení pohledávek
  • inventarizace skladových zásob
  • hodnocení výkonu podřízených (výplaty)
  • výběr zaměstnanců pobočky a jejich následné zaškolení
  • součinnost s poskytovatelem BOZP a PO
  • reportování o činnosti a výsledcích pobočky regionálnímu manažerovi
  • účast na poradách, školeních, ad hoc úkoly ...

OTEVÍRACÍ DOBA POBOČKY: PO - PÁ 7:00 - 16:00 + SO 8:00 -11:00

Co od Vás očekáváme?

  • SOU nebo SŠ nejlépe s elektrotechnického směru
  • dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
  • znalost námi prodávaného elektromateriálu PODMÍNKOU
  • znalost práce na PC, MS Office zejména Excel
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • proaktivní přístup a reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

A co Vám můžeme za to nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti,jsme na trhu více jak 25 let
  • mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
  • roční prémie za bezproblémový chod pobočky
  • 4 týdny dovolené a dny volna navíc (5 sick days)
  • zaměstnanecké benefity jako jsou stravenky (80 Kč), slevy na firemní produkty, cafeterie
  • po zkušební době od nás dostanete pracovní oblečení, příspěvek na pracovní obuv
  • systém vzdělávání (MS Excel,...)
  • firemní akce

Termín nástupu

  • Ihned nebo dle dohody

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis. Pokud se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti.

Společnost
ELKOV elektro a.s.
Adresa
Cihlářská 2294/10, Zábřeh
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektromontér, Elektrotechnik, Vedoucí/manažer prodejny, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel