Společnost ELKOV elektro, a.s. je specializovaný velkoobchod s elektromateriálem a svítidly se sítí šestadvaceti prodejních skladů na území České republiky. Patříme k nejvýznamnějším hráčům na trhu s elektroinstalačním materiálem.

Skladník - prodejce elektromateriálu - Česká Třebová

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky – obsluha a poradenství při nákupu elektroinstalačního materiálu
  • vychystávání zboží podle požadavků zákazníků a obchodního oddělení
  • příjem, kontrola a naskladňování zboží od dodavatelů

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru, elektro výhodou
  • obecná znalost elektromateriálu
  • základní znalost práce na počítači
  • řidičský průkaz skupiny B - není podmínkou
  • schopnost pracovat v týmu, samostatnost, spolehlivost a orientace na zákazníka

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick days, stravenky, cafeterie
  • Příspěvek na dovolenou
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

Místo pracoviště: Dr. E. Beneše 125, 560 02 Česká Třebová

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Společnost
ELKOV elektro a.s.
Adresa
Dr. E. Beneše 125, Česká Třebová – Parník
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Elektrikář, Prodavač, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.