Společnost ELIT CZ, spol. s r.o. a společnost Auto Kelly jsou součástí nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě. Máme více než 50 poboček po celé České Republice.
Naši zaměstnanci jsou pro nás srdcem firmy. Díky nim jsme se stali jednou z nejdůležitějších firem v oblasti distribuce náhradních dílů a příslušenství v ČR, ale také v okolních zemích a nyní hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu.

Group FP&A Analyst

Dostanete se do unikátního prostředí, kde se staráme o více než 20 států v celé Evropě. Veškeré finanční plánování a analýzy (FP&A) probíhají právě u nás, a tak všechny partnerské společnosti reportují přímo nám!

Připravte se na to, že budete komunikovat a spolupracovat s kolegy v rámci celé Evropy a též s naší mateřskou společností LKQ v Americe.

Náplň práce:

- finanční controlling a analýzy v rámci evropské nadnárodní skupiny

- pravidelné měsíční závěrky, rozpočty a forecasty, vše na úrovni skupiny

- dlouhodobější projektové úkoly a ad hoc analýzy

- přímá spolupráce s top managementem nadnárodní skupiny

- pravidelná komunikace se zahraničními pobočkami

Očekáváme od Vás:

- především analytické myšlení, ochotu převzít zodpovědnost a organizační schopnosti

- iniciativu, spolehlivost, aktivní řešení problémů a důslednost

- vysokoškolské vzdělání

- předchozí zkušenost z controllingu nebo auditu

- MS OFFICE – výborná znalost aplikace Excel a také PowerPoint

- komunikativní znalost angličtiny

Co Vám za Vaši práci nabídneme?

Elit CZ je stabilní a dále rostoucí společnost, kde každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

- zodpovědnou a smysluplnou práci

- dlouhodobou perspektivu danou vynikající pozicí skupiny na české a evropském trhu

- možnost seberealizace a profesního rozvoje v nadnárodní společnosti

- motivující mzdové ohodnocení, firemní benefity

- Místem výkonu práce bude Praha 5 - Stodůlky, Jeremiášova 1283/18

- nástup dohodou

Společnost
ELIT CZ, spol. s r.o.
Adresa
Jeremiášova 1283/18, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELIT CZ, spol. s r.o., Katarína Knapová
725 805 313