Jsme dynamická a stále se rozvíjející společnost s třiceti letou tradicí na trhu. Patříme mezi TOP velkoobchody s elektrotechnickým materiálem v České republice s obratem 1.9 miliardy.

Jsme členem německého nadnárodního koncernu WÜRTH GROUP, který je zastoupený ve více než 80 zemích světa a má více než 85 tis. zaměstnanců.

Jsme firmou orientující se na „dobré vztahy“ se silným prozákaznickým zaměřením. Máme velmi propracovanou logistiku a naše komplexní služby nabízíme na 26 pobočkách v České republice.

OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA

Rozšiřujeme náš vrcholový manažerský tým s cílem zastřešit obchodní činnost naší společnosti.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE BUDE ZAHRNOVAT:

· Pozici ve vrcholovém managementu společnosti

· Vytváření strategie obchodu a její koordinace v rámci firmy Elfetex a koncernu Würth

· Vedení zkušených obchodních týmů na 26 pobočkách po celé České republice

· Rozvoj poboček v návaznosti na obchodní strategii společnosti

· Obchodní vedení e-commerce týmu a týmu obchodně technických inženýrů

· Možnost ovlivnění hospodářských výsledků společnosti

· Práci s trendy v technickém segmentu

· Využít akviziční potenciál zákazníků na elektro trhu

· Rozšiřování prodejních kanálů a celé obchodní sítě

· Zajištění pravidelného reportingu přímo jednateli

· Zájem o rozšiřování obchodně/technického know-how

ABY SE VÁM U NÁS DAŘILO, JE TŘEBA SPLNIT:

· Osobní zkušenost ze společnosti s obratem více než 300 mil. ročně

· Zkušenosti s prodejem široké palety produktů

· Zkušenost s vedením, motivací a řízením pobočkové sítě

· Zkušenost s aktivním budováním významného podílu na trhu

· Sledování nových trendů a zapracování nových příležitostí

· Zkušenost s e-commerce

· Empatii pro různé situace se zákazníky, aktivní přístup, entuziasmus a nápaditost

· Umět úzce spolupracovat s marketingem, rozumět kampaním a zákaznickým potřebám

· Znát a umět používat CRM

· Umět prakticky sledovat a vylepšovat produktivitu týmů

· Mít tah na bránu a dotahovat firemní projekty

· Umět získávat nové zákazníky a těžit potenciál trhu

· Mít angličtinu nebo němčinu na standardní úrovni – komunikace s centrálou Würth

· Znalost segmentu elektro výhodou

· Zkušenosti s informačním systémem SAP výhodou

· Mít rád/a cestování a kontakt s lidmi

MY VÁM NA OPLÁTKU NABÍZÍME:

· Možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti, která je součástí koncernu Würth

· Příjemné, energické, flexibilní a neformální prostředí. Jsme koncernová firma s rodinnou atmosférou a českým zkušeným managementem

· Služební automobil i pro soukromé účely, notebook a telefon

· Flexibilita, samostatnost, možnost vlastního rozvržení práce

· Odpovídající mzdové ohodnocení s možností získání zajímavých měsíčních a ročních výkonnostních bonusů

· Široká škála firemních benefitů odpovídající pozici

· Osobní rozvoj – systematické vzdělávání v rámci Würth Business Academy (WBA). Individuální mentoring ředitelem společnosti

· Zázemí koncernu Würth – možnost využít obchodně technické know-how německé matky

Společnost
ELFETEX, spol. s r.o.
Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELFETEX, spol. s r.o., Martina Tvarůžková (Head of HR)
+420 724 419 096