Nebojíte se práce a chcete nám pomoci získat větší podíl na trhu?
Elfetex spol. s r.o. – stabilní a prosperující firma v oboru prodeje elektroinstalačního materiálu hledá vhodného uchazeče na pozici:

*** OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ČESKÉ BUDĚJOVICE***

Vaše náplň práce:

- Péče o stávající zákazníky

- Akvizice nových zákazníků

- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

- Pravidelný reporting

- Spolupráce s obchodním oddělením (nabídky, zakázky)

- Obchodní činnost ve svěřeném regionu

- Plnění obchodních cílů

Pro úspěch ve výběrovém řízení je třeba splnit:

- SŠ vzdělání s maturitou, v oboru elektro výhodou

- Zkušenost na pozici Obchodní zástupce min. 2 roky

- Obchodní dovednosti na vysoké úrovni

- Komunikační a vyjednávací schopnosti

- Zodpovědnost a pečlivost

- Znalost práce na PC (MS Office), SAP - výhodou

- Zájem a chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem

Na oplátku nabízíme:

- možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti, která je součástí nadnárodního koncernu Würth

- samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovedností

- motivující platové ohodnocení

- roční odměny dle dosažených hospodářských výsledků

- osobní automobil i k soukromému užívání, mobilní telefon, notebook

- práci v dynamickém a profesionálním kolektivu

- zaměstnanecké výhody (bonusy/prémie, stravenky, firemní akce, sl. vozidlo k soukromým účelům)

- další věrnostní benefity

Společnost
ELFETEX, spol. s r.o.
Adresa
České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELFETEX, spol. s r.o., Lenka Hořejší
377 432 303