Nebojíte se práce a chcete nám pomoci získat větší podíl na trhu?
Elfetex spol. s r.o. – stabilní a prosperující firma v oboru prodeje elektroinstalačního materiálu hledá vhodného uchazeče na pozici:

*** VEDOUCÍ POBOČKY - OLOMOUC ***

Vaše náplň práce:

- dohled a zodpovědnost nad celým provozem prodejny, včetně personální zodpovědnosti a vedení zaměstnanců

- zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů a dosahování požadovaných výsledků

- zajištění dodržování veškerých právních, hygienických, pracovněprávních, interních, bezpečnostních a jiných předpisů

- denní komunikace se zákazníky a dodavateli a vyřizování jejich potřeb k jejich plné spokojenosti

- dohled nad řešením reklamací a stížností zákazníků

- aktivní spolupráce s ostatními kolegy pobočky a kolegy jiných středisek

- být leaderem a oporou pro kolektiv pobočky

- pravidelný reporting vedení společnosti

Pro úspěch ve výběrovém řízení je třeba splnit:

- SŠ ukončené maturitou, v oboru elektro výhodou

- obchodní dovednosti na vysoké úrovni

- komunikační a vyjednávací dovednosti

- zkušenost s vedením týmu

- zodpovědnost a pečlivost

- zájem a chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem

- znalost práce na PC (MS Office, SAP)

- ŘP skupiny B - aktivní řidič

- trestní bezúhonnost

Na oplátku nabízíme:

- možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti

- samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovednost

- motivující platové ohodnocení

- roční odměny dle dosažených hospodářských výsledků

- osobní automobil, mobilní telefon, notebook

- práci v dynamickém a profesionálním kolektivu

- zaměstnanecké výhody (bonusy/prémie, stravenky, firemní akce, sl. vozidlo k soukromým účelům)

- další věrnostní benefity

V případě Vašeho zájmu o pozici nás kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost
ELFETEX, spol. s r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Office Manager, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELFETEX, spol. s r.o., Lenka Hořejší
377 432 303