Nebojíte se práce a chcete nám pomoci získat větší podíl na trhu?
Elfetex spol. s r.o. – stabilní a prosperující firma v oboru prodeje elektroinstalačního materiálu hledá vhodného uchazeče na pozici:

***OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRAHA - HOSTIVAŘ***

Vaše náplň práce bude zahrnovat:

* Udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
* Akvizice nových zákazníků
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
* Pravidelný reporting
* Spolupráce s obchodním oddělením (nabídky, zakázky)
* Obchodní činnost ve svěřeném regionu

Aby se vám u nás dařilo, je třeba splnit:

* Středoškolské vzdělání s maturitou
* Zkušenost na pozici Obchodní zástupce
* Obchodní dovednosti na vysoké úrovni
* Komunikační a vyjednávací dovednosti
* Zodpovědnost a pečlivost
* Znalost práce na PC (MS Office)
* Zájem a chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem

My vám na oplátku nabízíme:

* Možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti
* Samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovedností
* Odpovídající platové ohodnocení
* Práci v dynamickém a profesionálním kolektivu
* Zaměstnanecké výhody (bonusy/prémie, auto k soukromému použití, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, 13. plat a mnoho dalšího)

Společnost
ELFETEX, spol. s r.o.
Adresa
U Pekáren 1644/1a, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELFETEX, spol. s r.o., Lenka Hořejší
377 432 303