www.elanor.cz : Elanor – specialista na mzdy a personalistiku, mezinárodní společnost s českou centrálou a s působností regionu CEE, která od roku 1991 vyvíjí software pro oblast lidských zdrojů a poskytuje mzdový outsourcing.

Ředitel divize Delivery

Do naší společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Ředitel divize Delivery.

Co bude Vaším úkolem?

  • Vedení divize zastřešující realizaci implementačních projektů a aplikační správu software využívaných ve skupině, včetně provozu Helpdesk.
  • Vyhodnocování a zastřešování dodávky služeb či produktů, z pohledu kvality, alokované kapacity a dodržování SLA či KPI.
  • Zastřešování kapacitních a rozvojových plánů pro podřízené zaměstnance.
  • Podílení se na návrhu nových servisních a provozních smluv.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat pro tuto roli?

  • Ukončené SŠ vzdělání.
  • Pokročilá znalost AJ.
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, pro zákaznický přístup a proaktivita.
  • Orientace v oblasti ICT a zájem o další rozvoj znalostí.
  • Zkušenost s projektovým řízením v ICT segmentu.
  • ŘP. sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • V naší firmě chceme, abyste dále rostli. Podporujeme nejen profesní, ale i osobnostní rozvoj formou nejrůznějších školení a kurzů. Nabízíme odborné kurzy, kurzy měkkých dovedností nebo kurzy anglického jazyka.
  • Pracovní dobu, kterou si přizpůsobujete vašim potřebám.
  • Další zajímavé firemní benefity.

Lokalita pracoviště: Praha

Nástup: Dle dohody

Další informace o společnosti: www.elanor.cz

Společnost
Elanor a.s.
Adresa
Jemnická 1138/1, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Personalistika a HR, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel