www.elanor.cz : Elanor – specialista na mzdy a personalistiku, mezinárodní společnost s českou centrálou a s působností regionu CEE, která od roku 1991 vyvíjí software pro oblast lidských zdrojů a poskytuje mzdový outsourcing.

Partnership Manager

Do sekce Global Payroll Delivery hledáme posilu na pozici Partnership Managera pro podporu mezinárodních a partnerských outsourcingových projektů.

Co vás čeká

• externí komunikace s outsourcingovými klienty / partnery
• koordinace interní a externí komunikace v naší společnosti
• vedení malých implementací klientů či start-up společností
• stanovování změnového řízení v procesu operativy / implementace
• práce na nových projektech či změnách v provozu
• navrhování vylepšení postupů a procesů v interní spolupráci

Co od Vás očekáváme

• Anglický jazyk slovem i písmem (minimálně úroveň B2/C1)
• chuť pracovat v mezinárodním týmu
• schopnost učit se novým věcem
• znalost lokální legislativy v oblasti mezd a personalistiky výhodou
• znalost interních procesů a postupů naší společnosti výhodou

Co vám můžeme nabídnout

• V naší firmě chceme, abyste dále rostli. Podporujeme nejen profesní, ale i osobnostní rozvoj formou nejrůznějších školení a kurzů. Nabízíme odborné kurzy, kurzy měkkých dovedností nebo kurzy anglického jazyka.
• Pracovní dobu, kterou si přizpůsobujete vašim potřebám.
• Tým složený z mladých a vždy pozitivně naladěných kolegů.

Společnost
Elanor a.s.
Adresa
Jemnická 1138/1, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Elanor a.s., Hana Šmídová