www.elanor.cz : Elanor – specialista na mzdy a personalistiku, mezinárodní společnost s českou centrálou a s působností regionu CEE, která od roku 1991 vyvíjí software pro oblast lidských zdrojů a poskytuje mzdový outsourcing.

Junior Konzultant implementace

Jste kreativní člověk se smyslem pro inovaci, kterému nechybí důkladnost a spolehlivost?

Staňte se Konzultantem implementace outsourcingových projektů!

Co Vás čeká:

  • všestranná a samostatná činnost při implementaci služeb a informačního systému pro řízení lidských zdrojů v oblasti personální a mzdové agendy

  • aktivní účast na obchodních prezentacích
  • spolupráce na českých a mezinárodních projektech
  • implementace nových klientů a jejich podpora
  • komunikace se stranou zákazníka, řešení požadavků zákazníka
  • týmová kreativní práce v perspektivní SW společnosti s významným postavením na trhu

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • kreativita a smysl pro inovaci, důkladnost a spolehlivost
  • znalost zákoníku práce nebo mezd, minimálně základní
  • AJ - středně pokročilí (B2)

Výhodu budete mít, pokud:

  • máte řidičský průkaz (typu B)
  • máte praktické znalosti mzdových procesů včetně legislativy
  • máte zkušenosti nebo pozitivní vztah k oblasti informačních technologií
  • máte znalost práce s docházkovým registračním systémem nebo personálním mzdovým informačním systémem

Co Vám nabízíme:

  • V naší firmě chceme, abyste dále rostli. Podporujeme nejen profesní, ale i osobnostní rozvoj formou nejrůznějších školení a kurzů. Nabízíme odborné kurzy, kurzy měkkých dovedností nebo kurzy anglického jazyka.
  • Pracovní dobu, kterou si přizpůsobujete vašim potřebám.
  • Tým složený z vždy pozitivně naladěných kolegů.

Místo výkonu práce: Praha, Most

Nástup: Dle dohody

Další informace o společnosti: www.elanor.cz

Společnost
Elanor a.s.
Adresa
Jemnická 1138/1, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, IT analytik, IT konzultant, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.