Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Siebel Administrator pro TELCO

Náplň práce:

  • Správa vývojových a testovacích prostředí Siebel v TELCO (instalace, konfigurace a příprava prostředí, migrace, obnovy ze záloh, správa uživatelů apod.)

Požadovaný profil:

  • Zkušenosti se Siebel, optimálně jako administrátor, případně i jako vývojář, který by chtěl vykonávat roli administrátora.
  • Angličtině pasivně (čtení, psaní) – dokumentace je v angličtině, tým je kompletně český.
  • Čeština/Slovenština – rodilý mluvčí.
  • Znalost TELCO výhodou.

Nabízíme:

  • Dlouhodobý projekt (1+ let).
  • Spolupráce formou IČ.
  • Zajímavé finanční podmínky.
  • Lokalita: Praha 5 - Stodůlky
  • Alokace: full-time ideálně on-site, dle dohody s možností kombinace home-office

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

EI SERVICES s.r.o., Lucie Kovács
+420 773 771 195
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.