Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Test Analyst (bankovní agilní projekty)

Projekt:

  • Různorodé agilní projekty napříč bankovním segmentem (mobilní / internetové bankovnictví, pobočkové systémy, úvěrové produkty, interní systémy atd).

Náplň práce:

  • Testování (manuální) bankovních aplikací (UAT, SIT, E2E).
  • Test analýza, test exekuce, retesting, reporting.
  • Komunikace s testery a vývojáři.

Požadavky:

  • Zkušenost s testováním 2+ let (manuální, funkční testy - UAT a SIT výhodou).
  • Zkušenost s testovacími nástroji - HP ALM, JIRA.
  • Zkušenost s přípravou testovací analýzy, testovacích scénářů a reportingem.
  • Zkušenost / znalost agilního přístupu výhodou.
  • Komunikační a analytické schopnosti.
  • Český/slovenský jazyk na komunikativní úrovni.

Nabídka:

  • Dlouhodobý projekt, možnost testovat různorodé aplikace agilním přístupem napříč bankovním prostředím.
  • Dlouhodobá spolupráce (1+ let).
  • Kariérní růst.
  • Lokalita: Praha 4.
  • Full-time alokace.
  • Spolupráce na IČ (preference).

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EI SERVICES s.r.o., Lucie Kovács
+420 773 771 195