Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Senior Android Developer / Architect

Projekt:

  • Vývoj mobilních aplikací nad Android OS pro maloobchodní řetězec

Náplň práce:

  • Vývoj 4 mobilních aplikací (chytré telefony, tablety) nad Android OS dle agilního přístupu.
  • Technická revize zdrojového kódu, zpětná vazba vývojářům.
  • Návrh úprav směřujících k lepším funkčnostem daných aplikací.
  • Hledání a vytváření nových možností řešení, techniká oponentura.
  • Komunikace s třetími stranami kompetentními za dodávku daných aplikací.

Používané technologie:

Databases

  • SQL
  • MySQL
  • PostGre SQL
  • MongoDB

Programming

  • Java
  • PHP
  • C#
  • jQuery
  • Node.js

Web Technologies

  • HTML5
  • React
  • AngularJS
  • Jade

Požadavky:

  • Komerční zkušenosti s vývojem mobilních aplikací nad Android OS.
  • Znalost "best practices" v SW vývoji.
  • Zkušenost s agilním přístupem výhodou.
  • Znalost programovacího jazyku JAVA pro Android.
  • Znalost verzovacích systémů GIT/SVN.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni nutností (využití na denní bázi, multikulturní prostředí).
  • HTML, JavaScript, CSS výhodou.
  • Velmi dobré analytické a komunikační schopnosti.

Nabízíme:

  • Projekt v mezinárodním prostředí (využití angličtiny).
  • Dlouhodobý projekt a spolupráce.
  • Velmi zajímavé finanční podmínky (preferujeme spolupráci na IČ).
  • Lokalita: Praha 9 (možnost home-office 1 den/týden).
  • Práce na plný úvazek (40 h/týden).

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 125 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.