Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Junior SW Tester (Telco project)

Projekt: Testování různorodých TELCO aplikací dle agilního přístupu.

Náplň práce:

  • Manuální, funkční testování - UAT testy.
  • Aktualizace testovacích scénářů.
  • Zapisování chyb.
  • Komunikace s agilním týmem (vývojáři, testeři, analytici).
  • Pravidelné projektové statusy jako součást agilního týmu.

Požadavky:

  • 3 měsíce – 2 roky zkušeností s manuálním testováním SW aplikací.
  • Znalost UAT testování (user acceptance tests).
  • Znalost testovacích nástrojů – HP ALM, JIRA, Bugzilla výhodou.
  • Znalost telekomunikačního prostředí výhodou.
  • Zkušenost s agilním přístupem výhodou.
  • Komunikační schopnosti, týmový hráč.
  • Zájem o SW testování, chtít se dál rozvíjet.
  • Spolehlivost, flexibilita.
  • Anglický jazyk na úrovni čtení a psaní technické dokumentace.

Nabízíme:

  • Agilní projekty dle SCRUM.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Možnost rychlého kariérního růstu z juniora na mediora v horizontu 3 - 6 měsíců.
  • Do budoucna možnost přestupu na jiný projekt u našich zákazníků ze segmentu financí, automobilového průmyslu, zdravotnictví apod.
  • Práci na plný pracovní úvazek (40 h/týden).
  • Preference spolupráce formu IČ.
  • Lokalita: Praha 4

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

EI SERVICES s.r.o., Lucie Kovács
+420 773 771 195