Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Delphi Developer (Banking project)

Projekt:

  • Vývoj desktopových aplikací v oddělení transakčního systému.

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj aplikací v programovacím jazyce Delphi.
  • Týmová spolupráce s ostatními vývojáři.
  • Tvorba dokumentace.
  • Komunikace se vývojáři, testery, analytiky.

Požadavky:

  • velmi dobrá znalost Delphi XE2-10
  • minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
  • Generika,
  • Attributy,
  • RTTI,
  • SOA
  • Ostatní patterny: DI,Proxy, AbstractFactory, SOA
  • Ideálně Spring4d, DSharp ObServer,Interceptor
  • Zkušenosti s RDBMS Oracle 11g a výše
  • Verzovací nástroje: Perforce
  • Trackovací nástroje: JIRA
  • Výhodou: znalost C# a obecně .NET
  • Angličtina na úrovni čtení, psaní (není potřeba komunikativně, tým je složený z čechů/slováků)

Nabídka:

  • Projekt v bankovním prostředí
  • Dlouhodobá alokace / spolupráce
  • Velmi dobré finanční ohodnocení (preferujeme formou IČ)
  • Lokalita: Praha 4
  • Plná utilizace (40 h/týden)

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 75 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.