Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Senior .NET Developer (oblast zdravotnictví)

Projekt: Aplikace pro zákazníka v oblasti zdravotnictví

Náplň práce:

  • Vývoj (front-end / back-end) a rozvoj aplikací související s oblastí zdravotnictví.
  • Tvorba technické dokumentace.
  • Komunikace v rámci týmu (projektový manažer, vývojáři, testeři).

Požadavky:

  • Znalosti C#, ASP, ASP.NET, ASP.NET MVC 5.2.3+, .NET framework, MS Visual Studio
  • Microsoft Internet Information Services 8.5
  • Microsoft Windows Server 2012 R2
  • Microsoft SQL Server 2016
  • Bootstrap 3.3.7
  • Zkušenosti s databázemi - především MS SQL
  • Pečlivost, smysl pro kvalitu a dokumentováni, povědomí o návrhových vzorech
  • Znalosti verzovacího systému (GIT, TFS)
  • Komunikativní úroveň českého / slovenského jazyka

Nabídka:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Práce na částečný úvazek (PTE) nebo plný úvazek (FTE) dle preference uchazečů
  • Preferujeme spolupráci onsite v našich kancelářích, ale je možný i částečný home-office
  • Preferujeme spolupráci na IČ
  • Lokalita: Praha 5 - Smíchov
  • Nástup: ASAP

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EI SERVICES s.r.o., Lucie Bujková
+420 773 771 195
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.