Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Mobile Application Developer (Android, iOS)

Projekt: Vývoj mobilní aplikace pro zajímavou oblast ve zdravotnictví

Náplň práce:

  • Vývoj mobilních aplikací pro platformu iOS a Android.
  • Návrh řešení a architektury.
  • Technické konzultace týkající se platformy.
  • Sdílední znalostí s ostatními vývojáři.
  • Spolupráce v týmu.

Výhodou:

  • Znalost technologie Xamarin (C# a .NET).
  • Znalost CarPlay nebo Android Auto.
  • Zkušenosti s komunikací mezi chytrým zařízením a HW/příslušenstvím.

Požadavky:

  • Zkušenost s vývojem mobilních aplikací pro platformy iOS a Android (může být i jednotlivě).
  • Dobrá znalost vývojového prostředí a jazyků pro danou platformu (Xcode, Objective-C, Swift, Android studio, Java, Kotlin).
  • Základní znalost databází a webových služeb.
  • Komunikativnost, samostatnost a spolehlivost.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.

Nabízíme:

  • Projekt je vhodný pro zkušené vývojáře mobilních aplikací pro obě platformy a nebo i pro vývojáře, kteří jsou zaměření pouze na jednu z výše uvedených platforem.
  • Možnost spolupráce na PT (dlouhodobě), nebo na FT (kratší alokace v horizontu několika měsíců a poté pokračování po další fázi projektu).
  • Možnost remote spolupráce (home-office) s občasným docházením do firmy na projektové statusy, nebo onsite v kancelářích (Praha 5 - Anděl).
  • Zajímavé finanční ohodnocení (preferujeme spolupráci formou IČ).
  • Nástup ASAP.

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Nádražní 344/23, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel