Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

J2EE Developer (bankovní aplikace)

Základní popis:

  • Tým je složený z 6 vývojářů a 1 analytika.
  • Dodává do 5 zemí aplikaci sbírající data pro schvalovací proces.
  • Aplikace je složená z custom bpmn enginu a call centra pro operátory provádějící uživatelské úkoly.
  • Tým dělá vše od analýzy až po nasazení na produkci a její podporu.

Náplň práce:

  • Analýza, vývoj, psaní automatizovaných testů, nasazovaní do produkce, opravu produkčních chyb, optimalizaci kódu.
  • Komunikace s vývojáři, testery.

Požadavky:

  • Java / J2EE,
  • Spring, Weblogic, Hibernate,
  • Oracle DB,
  • Wicket, React, Git, Docker, Teamcity, IntelliJ Idea.

Nabídka:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení.
  • Projekt v bankovním prostředí.
  • Preference spolupráce formou IČ.
  • Projekt min. na 6+ měsíců, dlouhodobá spolupráce.
  • Utilizace: FT (40 h/týden)
  • Lokalita: BRNO

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 100 000 – 160 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.