Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

BPM Analyst (operativní leasing vozů)

Projekt: Business Process Management (BPM) v oblasti operativního leasingu vozů

Náplň práce:

  • Sběr business požadavků od zadavatele.
  • Návrh, modelování business procesů a jejich následná obhajoba a prezentace řešení.
  • Tvorba analytických dokumentů prostřednictvím platformy WEBCON.
  • Vytváření selektů v SQL studio.
  • Denní komunikace s IT (projektový manažer, vývojáři) a BU.

Požadavky:

  • Alespoň minimální zkušenost s procesním modelováním (BPMN).
  • Výborné komunikační, prezentační schopnosti.
  • Zkušenost s vytvářením analytických dokumentů v nějakém analytickém nástroji (znalost platformy WEBCON výhodou).
  • Velmi dobrá znalost SQL.
  • Samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup.

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a praxe (preferujeme spolupráci na IČ).
  • Dlouhodobý projekt.
  • Plná utilizace (40 h/týden).
  • Projekt v oblasti operativního leasingu vozů.
  • Lokalita: Praha 10 - Malešice.

Pozice vhodná pro:

  • junior analytiky, kteří mají zkušenost do 1 roku v rámci procesního modelování a aktivně znají SQL;
  • nebo pro šikovné test analytiky, kteří mají zájem se posunout do procesní analýzy a aktivně pracovali s SQL;
  • případně i seniorní IT analytiky se zkušeností s SQL (např. předchozí praxe z developerské role).

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 55 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.