Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Senior IT Analyst (Card Management System)

Projekt:

  • GAP analýza v oblasti debetních a kreditních karet (Card Management System)

Náplň práce:

  • Analýza změn batch a on-line interfaces.
  • Analýza dopadů změn interfaces na datové modely cílových aplikací.

Požadujeme:

  • Znalost problematiky debetních a kreditních karet a jejich životního cyklu.
  • Znalost principů on-line i batch integrace.
  • Schopnost analytického řešení dopadů změny Card Management systému na aplikace banky.
  • Znalost datového modelování a funkčního modelování.

Nabízíme:

  • Zajímavý projekt v oblasti debetních a kreditních karet
  • Velmi dobré finanční podmínky, preferujeme spolupráci na IČ
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Lokalita: Praha 4
  • Utilizace: full-time (40 h/týden)
  • Nástup: 04/2019

Společnost
EI SERVICES s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 90 000 – 150 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, SW architekt, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.