EI SERVICES s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu. Klíčoví obchodní partneři EI SERVICES představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Jak se nám daří?

dodaných projektů
spokojených zákazníků
spolupracujících konzultantů

Proč k nám?

Zkušenosti - Dodali jsme za 10 let na trhu 120 dokončených projektů pro 50  spokojených zákazníků, prostřednictvím 400 konzultantů. 

Know-how - Naše znalosti informačních technologií pokrývají obchodní a technologické oblasti z odvětví financí, telekomunikací, obchodu a státní správy. 

Poměr cena/výkon - Flexibilní struktura společnosti a schopnost pružně reagovat na potřeby našich klientů nám umožňuje dodávat vysoce kvalitní služby a řešení za velmi konkurenceschopné ceny. 

Serióznost - Klíčovou hodnotou jsou pro nás korektní vztahy se všemi obchodními partnery.

Moderní kanceláře v centru Prahy - Můžete nás najít na Praze 5 a to na dvou adresách. Management, HR a support sídlí primárně u metra Anděl v ulici Nádražní, vývojový tým najdete v ulici U Nikolajky (cca 6 minut pěšky od metra Anděl).

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
Plat 160 000 – 190 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  EI SERVICES s.r.o.
Adresa  Praha
Přidáno včera

Přidáno včera
Plat 10 000 – 15 000 Kč
  EI SERVICES s.r.o.
Adresa  Praha – Smíchov
Přidáno včera

22. září
Plat 100 000 – 140 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  EI SERVICES s.r.o.
Adresa  Praha
22. září

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.