Co vás čeká

- Vedení, plánování a kontrola svěřeného výrobního oddělení a nástrojárny

- Plánování výrobních kapacit

- Sestavování rozpočtu plastové výroby

- Tvorba kalkulací, schvalování nových výrobků, jejich zavádění do výroby

- Stanovování a schválení nastavení parametrů u vstřikolisů (ENGEL), u sušiček

- Dohled a řízení kvality podle stanovených ISO norem

- Zajištění plynulosti výroby, odstranění případných závad a chyb na strojích

- Podpora při konstrukci nových dílů a při nákupu nových strojů a nářadí

-Tvorba výrobních plánů s přihlédnutím k optimálnímu toku materiálu v koordinaci s vedoucím výroby

-Stanovení a kontrola plnění termínů, dodržování stanovených ročních cílů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Znalosti na úrovni vyššího technického vzdělání, nejlépe se zaměřením na technologii plastů

- Víceleté zkušenosti s vstřikováním plastů v strojírenském průmyslu

- Zkušenosti s vedením středně velkých týmů, vůdčí schopnosti

- Znalost strojního vybavení v plastové výrobě, ideálně zkušenosti se stroji ENGEL

- Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka

Výhodou bude, pokud budete

- Časově flexibilní

- Mít výborné týmové dovednosti

- Příjemně komunikativní s orientací na zákazníky

Co vám můžeme nabídnout

- Zaměstnání v úspěšné, dynamické, globální společnosti

- Práce s nejnovějšími stroji a technologiemi

- Další vzdělávání (technické ale i jazykové kurzy, atd.)

- Flexibilní pracovní doba

- Notebook, telefon

- 25 dnů dovolené

- Služební automobil

- Dobrá pracovní příležitost ve velké mezinárodní společnosti

Společnost
EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o.
Adresa
Průmyslová 711/20, Znojmo
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o., Dušan Varga
Průmyslová 20, 669 02 Znojmo, Česká republika
515 262 262, 773 258 458