Baví nás dělat software a tvoříme jej od roku 2006. Jsme regionální firma, která vyvíjí pro světové lídry. Své zázemí máme ve Zlíně, Olomouci, Vsetíně a Uherském Hradišti. Naším cílem je ukázat lidem, že i na Moravě mohou mít práci, která je bude bavit!

Software developer (web, desktop, enterprise, embedded)

Opravdovost

Lákat na světové projekty nebo součást týmu dnes zkouší každý. V Edhouse je oboje pravdivé, jenže to musíš zažít, ne si o tom číst v inzerátu. Protože Edhouse je mnohem víc než klišé z reklamních plakátů.
Jsme moravský software house, který má své pobočky ve čtyřech městech: Zlín, Uherské Hradiště, Olomouc a Vsetín. I když si každá pobočka žije tak trochu svým vlastním životem, jedno mají společné: najdeš tu inteligentní, vzdělané a přátelské kolegy, kteří tě nenechají tápat a vždy ti pomůžou.

Součástí života v naší firmě je plná informovanost o směřování firmy i vtažení do diskuse o všech tématech, která mohou ovlivňovat tvou každodenní snahu dělat věci správně. I výběr zákazníků musí ladit s hodnotami, které jsou ve firmě neměnné od samého začátku: podnikat v regionu se skvělými lidmi a do regionu dobrou energii vracet. Stavět podnikání na spolupráci, slušnosti, fair-play, vytváření hodnot a rovnováze mezi životem v práci a po práci.

Software, který ovlivňuje celý svět

Projekty, které realizujeme s plnou důvěrou našich zákazníků, slouží lidem z nejrůznějších světových koutů. Jako třeba Centrios: systém na bázi elektronového mikroskopu nebo MAPS. Tím, čím jsou pro svět Google Maps, tím jsou pro mikroskopii Thermo Fisher MAPS. I ohromné zvětšení, které elektronové mikroskopy umožňují (více než 1 milion krát), by bylo k ničemu, kdybychom neznali kontext. Podrobnosti o jednotlivých projektech najdeš zde:

https://www.vysivame.software/#projekty

Používané jazyky a nástroje

Programovací jazyky a používané nástroje: C++, C#, Java, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL a další, to vše na backendu, frontendu nebo desktopových, mobilních či embedded aplikacích.

Den plný příležitostí

Naše benefity, atmosféra i kolegové ti budou každý den připomínat, že v Edhouse nejsi číslo v kartotéce, ale důležitou součástí vývojového týmu.

Informace o pozici

Společnost
Edhouse s.r.o.
Adresa
Horní lán 1310/10a, Olomouc – Nová Ulice
Stojanova 1336, Uherské Hradiště
Horní náměstí 3, Vsetín
Vavrečkova 7074, Zlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Java vývojář, Python vývojář, C# vývojář, C++ vývojář, React vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Edhouse s.r.o., Nikola Polášková
736 297 813