Edhouse s.r.o.

Baví nás dělat software. A děláme jej už 14 let, teď už s týmem čítajícím přes 120 lidí. Naši práci umíme dobře. Vyvíjíme software pro nadnárodní společnosti, dokážeme vymyslet, co je třeba a přitom cestujeme, poznáváme, sdílíme, žijeme, bavíme se... Chceš vědět ještě víc? Spoj se s námi!

Co se nám daří?

napsaných řádků kódu za rok
uvařených káv měsíčně
ve fotbálku týdně

Proč k nám?

Naší hlavní myšlenkou je přinášet zajímavou práci do Zlínského regionu a do Olomouce.
V týmu Thermo Fisher Scientific můžeš pracovat s elektronovým mikroskopem a vyvíjet software pro jeho obsluhu. Posouváme tím nejedny hranice.
Také s námi můžeš vdechovat život nové generaci kontrolerů, zajišťujících řízení a monitoring spalovacích motorů. Software zákazníka ComAp najdeš v nemocnicích i na závodní dráze.
Pro On Semiconductor můžeš dělat software, který detekuje vadné mikročipy na výrobní lince a ušetříš tak práci spoustě lidem. Můžeš pomáhat s podporou výroby a testováním součástek, které se uplatňují například v letectví, osvětlení, zdravotních pomůckách, ale také ve vesmíru.
Podílet se můžeš i na práci pro NCR. Vytvoř software, díky kterému bude fungovat obsluha čerpacích stanic a objednávkové systémy v restauracích po celém světě. A tohle všechno se děje od nás, ze Zlína (ale i ze Vsetína a Olomouce), kde má každý náš zaměstnanec své místo. Příležitosti dáváme i studentům (stáže, brigády, praxe).


Co ti můžeme nabídnout?

  • prostředí férové firmy, která respektuje tvé osobní hodnoty
  • finanční ohodnocení odpovídající tvým znalostem, které navíc postupně roste
  • chytré a přátelské kolegy, a prostředí, kde se dobře pracuje
  • podporu v dalším vzdělávání
  • benefity, které využiješ (flexibilní pracovní doba, možnost home office, 5 týdnů dovolené, profit share program, notebook i pro soukromé užívání, občerstvení na pracovišti, interní pizza obědy, masáže v relax roomu, fotbálek, pravidelný firemní sport, teambuildingy, firemní akce – firemní večírek, hory, Letní den, šifrovačka, a další)

Video

Koho hledáme?

Programátor C#

Edhouse s.r.o.
Adresa Olomouc – Nová Ulice + 2 další lokality
Datum vystavení24. března

Programátor C++

Edhouse s.r.o.
Adresa Olomouc – Nová Ulice + 3 další lokality
Datum vystavení24. března

Datum vystavení24. března

S kým budeš pracovat?

Přema – foto
Přema
software engineer, první zaměstnanec firmy

Víťa – foto
Víťa
software engineer, team leader

Jirka – foto
Jirka
engineering manager

Kde nás najdeš?

Zaujali jsme Tě? Podívej se, koho hledáme