O nás
company profile cover

Duna House

V Duna House Česká republika hledáme nové členy do našich týmů. Máte rádi komunikaci a obchod? Chcete pomáhat lidem najít nové bydlení nebo třeba pomoct prodat nemovitost? Seznamte se s námi blíž. Jsme součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group – firmy s 20letou zkušeností v oblasti realit a stovkami poboček po Evropě.

Jak se nám daří?
2012

Vstup na český trh

4 800

Prodaných nemovitostí

7

Obchodních týmů

Proč k nám?

Staňte se makléřem pražské pobočky v Michli. Co díky práci u nás získáte?

• BOHATÉ KNOW-HOW

V realitním oboru čerpáme bohaté zkušenosti už od r. 2012, které Vám předáme, abyste mohli svou práci odvádět poctivě a úspěšně, se 100% sebejistotou.


• SEBEROZVOJ a SEBEREALIZACE

Pro úspěšné odvedení práce se nebudete muset spoléhat na pět dalších kolegů, budete svým vlastním pánem a bude záležet především na Vás. S klienty budete osobně i přes telefon komunikovat velmi často, takže si stoprocentně zlepšíte komunikační dovednosti. Brzy budete umět odhadnout, co klienta zajímá nejvíc a co pro něj bude cenná rada.


• RŮZNORODÁ PRÁCE

Nemáte rádi stereotyp v práci? Pracujte napůl v „terénu“ a napůl od počítače.

Benefity

Home office

Po zaučení můžete na počítači pracovat z domova nebo z kanceláře, jak vám to bude vyhovovat. Část práce je samozřejmě stále potřeba vykonávat "venku", např. prohlídky nemovitostí.

6 týdnů dovolené

Je na vás, kolik dovolené si vezmete. Pokud budete chtít, klidně to může být 6 týdnů.

Vzdělávání

Bez školení a zlepšování dovedností se u nás neobejdete. Získáte nové dovednosti i větší jistotu při výkonu své práce.

Certifikační zkouška

Zařídíme vám certifikační zkoušku.

Teambuildingy

Pokud bude chtít víc poznat ostatní kolegy a povídat si s nimi i mimo pracovní témata, v rámci teambuildingů se můžete těšit na zážitky, výlety i školení.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii

Koho hledáme?

Realitní makléř Junior

2. října
80 000 ‍–‍ 120 000 Kč Možnost občasné práce z domova
  • Duna House
  • Praha – Michle

Mezinárodní obchodní holding z důvodu expanze hledá Manažera

1. října
50 000 ‍–‍ 100 000 Kč Možnost občasné práce z domova
  • Duna House
  • Praha – Michle

S kým budete pracovat?

Marjan Stevanoski – foto

Marjan Stevanoski

Manažer pobočky

Duna House mi dala možnost naučit se být profesionálním makléřem a znalosti, díky kterým jsem se vypracoval na pozici manažera jedné z našich poboček. Můj tým vedu již šestým rokem ve vysokém pracovním nasazení a pečlivosti věnované svěřeným úkolům. Našim klientům se maximálně věnujeme a dbáme na zdárné dokončení každého obchodu. Pracujeme pro Vás a Vaši spokojenost. Těším se na naši spolupráci.

Marek Petrůj – foto

Marek Petrůj

Manažer Duna House Akademie

Pomáhám makléřům, kteří se u nás rozhodli začít svou kariéru. Začátky jsou vždy náročnější vzhledem k množství informací a nových pracovních procesů, které ale makléři následně usnadní práci. Proto se snažím, aby na to nebyli sami: vedu školení a jsem makléřům oporou. Těším se ze všech, kteří mají chuť a motivaci pracovat se zapálením a snaží se o kvalitní výkony. Jenom díky poctivé snaze všech může spolupráce fungovat.

Ing. Radislav Babák – foto

Ing. Radislav Babák

Manažer pobočky

Po studiu na VŠE jsem pracoval v mnoha obchodních společnostech na různých manažerských pozicích včetně těch realitních. V roce 2011 jsem přijal spolupráci s Duna House a byl jsem jak u začátků, tak i u budování současných úspěchů společnosti. Poslední roky tyto znalosti zúročuji v pozici manažera pobočky a snažím se předávat své zkušenosti kolegům.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa