Duna House

Duna House Česká republika je součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group. Máme přes 20 let zkušeností s realitami. Stovky poboček ve střední Evropě a tisíce aktivních makléřů jsou důkazem úspěchu a kvality realitních služeb Duna House Group. Dynamická společnost rodinného typu, která se rozšiřuje svou činnost a doplňujeme naše týmy o nové členy. Baví Vás reality a chcete být součástí naší rodiny? Máte rádi komunikaci a obchod? Tak čtěte dál…

Jak se nám daří?

Vstup na český trh
Aktuálně 80 makléřů
Úspěšných transakcí

Proč k nám?

                                    Pracovat u nás Vám přinese mnoho výhod:) 

Jaké? Tak se na to podíváme...

V Praze máme tři pobočky všechny kousek od metra a otevíráme další, chceme být svým lidem a našim klientům blíže. V našich kancelářích chceme život, proto jsou naše pobočky přizpůsobené pro větší týmy.

Makléř má svou pracovní dobu. Ano správně, určuje si kdy přijde a kdy odejde. Máte rodinu? Děti? Není problém, budete na ně mít díky nám více času.

Rádi jezdíte na dovolené? Máte své koníčky? Naši makléři si jezdí klidně i na měsíc do zahraničí, aby si odpočinuli. Podmínkou je poslat nám pohled, abychom věděli, že si ji maximálně užíváte;)

Vzdělání... O to se stará naše DH akademie. Do začátku Vám dáme informace, které budete potřebovat k rozjetí činnosti. Postupně své znalosti budete rozšiřovat se svým manažerem a dalšími školiteli.

Práce makléře je na živnostenský list... Díky tomu, ale si můžete vydělat daleko více... Nemáme žádné platové stropy. A co výdaje? U nás zaplatíte jednorázový vstupní poplatek na školení a zbylé náklady na kancelář, marketing atd, jde za námi... Takže žádné poplatky:).

                              Podnikáš, podnikám, podnikáme... Bez starostí:)

Pořád váháte? Domluvte se na nezávazný pohovor na jedné z našich poboček. Uvidíte sami. Seznámíte se svým budoucím manažerem a uvidíte prostory, kde budete pracovat. 

Koho hledáme?

Realitní makléř Junior

Duna House
Adresa Praha – Michle
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení13. ledna

  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení11. ledna

S kým budete pracovat?

Ing. Radislav Babák – foto
Ing. Radislav Babák
Manažer pobočky

Po studiu na VŠE jsem pracoval v mnoha obchodních společnostech na různých manažerských pozicích včetně těch realitních. V roce 2011 jsem přijal spolupráci s Duna House a byl jsem jak u začátků, tak i u budování současných úspěchů společnosti. Poslední roky tyto znalosti zúročuji v pozici manažera pobočky a snažím se předávat své zkušenosti svým stávajícím makléřům i nově příchozím uchazečům.

Marek Petrůj – foto
Marek Petrůj
Manažer Duna House Akademie

Pomáhám makléřům, kteří se svou kariéru rozhodli začít právě u nás. Začátky jsou vždy náročnější vzhledem k množství informací a nových pracovních procesů, které je potřeba, aby makléř znal. Proto se snažím vytvořit ujištění, že na to nejsou sami. Vedu základní školení a jsem makléřům oporu krok po kroku. Těším se ze všech, kteří mají chuť a motivaci pracovat se zapálením a snahou o kvalitu výkonu. Jenom díky tomu může spolupráce fungovat.

Pavel Vinš – foto
Pavel Vinš
Jednatel franšízové kanceláře

Důležitou složkou dobrého makléře je pochopení potřeb a možností klienta. Reality nejsou pouze o nákupu a prodeji, ale jsou s nimi spojeny i pocity. Dobře zvolená nemovitost bude utvářet pohodu Vašeho života. O problematiku realit se zajímám celý život. Neberu to pouze jako práci, ale jako službu klientům. Od roku 2015 jsem byl manažerem v Duna House, v roce 2018 jsem otevřel franšízovou kancelář, kde ke spokojenosti klientů aktivně řídím tým makléřů.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme