DSV A/S je nadnárodní logistická a dopravní společnost, zajišťující přepravu všech zásilek po celém světě již od roku 1976. DSV má širokou mezinárodní síť poboček a logistických center ve více než 110 zemích světa. DSV poskytuje komplexní balíček služeb zahrnující vnitrostátní a mezinárodní silniční, námořní a leteckou dopravu, spediční činnost, zasilatelství, služby v oblasti logistiky, skladování zboží a sledování pohybu zásilek.

Na českém trhu působí DSV již od roku 1998 a je rozdělena do třech samostatných divizí DSV Road (silniční přeprava), DSV Air & Sea (letecká a námořní přeprava) a DSV Solution (logistika a skladování).

Daňový specialista ( Mošnov - nábor. příspěvek 10tisíc,- Kč)

Pro naši pobočku v Mošnově přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici:

Specialista pro daně a compliance

Náplň práce:

* Zodpovědnost za oblast daní a compliance (Shared Service Centre)
* Komunikace s daňovým poradcem
* Příprava kalkulace daní, příprava podkladů pro daňové kontroly
* Příprava a revize právních dokumentů
* Účast na daňových kontrolách
* Komunikace s mateřskou společností, reporting

Požadavky na uchazeče:

* Znalost daňových, účetních a právních předpisů České nebo Slovenské republiky
* Dvouletá praxe v oblasti daní nebo firemních financích, auditu apod.
* Dobrá znalost AJ a MS Office
* Ochota cestovat (1 až 3 dny / měsíc)
* Flexibilita, samostatnost, komunikativnost, chuť učit se novým věcem, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Zajímavou práci v příjemném kolektivu a prostředí
* Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, příspěvek na penzijní připojištění, 3.dny Sick days apod.) + benefitní systém Cafeterie
* Nástup ihned nebo dle dohody

Zaujala Vás pracovní nabídka a domníváte se, že splňujete námi kladené požadavky? Neváhejte nás kontaktovat a zašlete své CV prostřednictvím tlačítka "odpovědět".

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v prvních 3 týdnech od obdržení Vaší reakce, považujte svou žádost jako zamítnutou. Děkujeme za pochopení.

Společnost
DSV Road a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel