DSV Panalpina A/S je nadnárodní logistická a dopravní společnost, zajišťující přepravu všech zásilek po celém světě již od roku 1976. DSV má širokou mezinárodní síť poboček a logistických center ve více než 90 zemích světa. DSV poskytuje komplexní balíček služeb zahrnující vnitrostátní a mezinárodní silniční, námořní a leteckou dopravu, spediční činnost, zasilatelství, služby v oblasti logistiky, skladování zboží a sledování pohybu zásilek.

Na českém trhu působí DSV již od roku 1998 a je rozdělena do třech samostatných divizí DSV Road (silniční přeprava), DSV Air & Sea (letecká a námořní přeprava) a DSV Solution (logistika a skladování).

Obchodní zástupce Vých. Čechy (náborový příspěvek 20.000 Kč)

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro prodejní oblast Východní Čechy:

Náplň práce:

  • Péče o svěřené zákazníky v daném regionu
  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Zpracování cenových nabídek pro zákazníky
  • Pomoc zákazníkům při hledání řešení v oblasti pozemních přeprav

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxe v obchodní činnosti výhodou
  • příjemné vystupování
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ŘP sk B
  • znalost práce s PC
  • nástup ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práci v mladém kolektivu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost seberealizace
  • bonusový systém
  • osobní auto, notebook, mobilní telefon

Společnost
DSV Global Transport and Logistics
Adresa
Logistická 100, Pavlov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Obchodní zástupce, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel