DSV Panalpina A/S je nadnárodní logistická a dopravní společnost, zajišťující přepravu všech zásilek po celém světě již od roku 1976. DSV má širokou mezinárodní síť poboček a logistických center ve více než 90 zemích světa. DSV poskytuje komplexní balíček služeb zahrnující vnitrostátní a mezinárodní silniční, námořní a leteckou dopravu, spediční činnost, zasilatelství, služby v oblasti logistiky, skladování zboží a sledování pohybu zásilek.

Na českém trhu působí DSV již od roku 1998 a je rozdělena do třech samostatných divizí DSV Road (silniční přeprava), DSV Air & Sea (letecká a námořní přeprava) a DSV Solution (logistika a skladování).

Business Change Consultant (DSV Road, Pavlov / Mošnov)

Pro naši divizi Road Transportation hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Business Change Consultant:

Co vás čeká:

  • implementace změn v systémech dle zadávací dokumentace (často v Aj)
  • programování – MS Excel (makra) + Visual Basic
  • implementace projektů z global BCM (změny procesů)
  • implementace nových procesů (zavádění nových systémů a návazných procesů)
  • správa lokálních aplikací a jejich obsluha
  • zpracování zadávací dokumentace pro systémové změny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ/ SŠ vzdělání (logistika, ekonomie), praxe v oboru je výhodou
  • velmi dobrá, pokročilá znalost MS Excel, základy Visual Basic
  • anglický jazyk aktivně slovem i písmem - PODMÍNKOU! (zadávací dokumentace, telco, nadnárodní spolupráce)
  • spolehlivost, aktivní přístup, pečlivost, komunikativnost
  • strukturovaná, analytická osobnost

Co vám můžeme nabídnout:

  • místo výkonu práce v Pavlově (okr. Kladno) nebo v Mošnově (okr. Nový Jičín)
  • kombinace práce z kanceláře a home office
  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
  • stabilní zázemí v expandující mezinárodní přepravní a logistické společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • motivační finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sick-days / rok
  • kvartální odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní jídelna a kantýna (v Pavlově)
  • stravenkový paušál
  • benefitní firemní program Cafeterie
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce:

Pavlov, okres Kladno, Logistická 100
Mošnov, okres Nový Jičín, Podnikatelský areál 327/22

Společnost
DSV Global Transport and Logistics
Adresa
Mošnov
Logistická 100, Pavlov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Business Intelligence Specialist, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel