Jsme předním výrobcem hygienických potřeb, které vyvážíme do celého světa. Závod v Hrádku nad Nisou je vlajkovou lodí celé skupiny Drylock Technologies, která sídlí v Belgii a vlastní další továrny v Itálii, Španělsku, USA, Rusku a Brazílii. U nás se setkáte s tou nejlepší dostupnou technologií a výrobními stroji. Naši zaměstnanci pracují v moderním, čistém a klimatizovaném prostředí. Zakládáme si na rodinné atmosféře a lidském a férovém přístupu.
Našim zaměstnancům dáváme smlouvu na dobu neurčitou a možnost opravdového kariérního růstu. Poskytujeme i řadu dalších benefitů, jako jsou slevy na firemní výrobky, 5 týdnů dovolené, 13. plat, stravenky… Vytvořili jsme svou síť svozových autobusů, jezdíme z Rumburku, Varnsdorfu, Cvikova, Jablonného v Podještědí, Frýdlantska, Chrastavy, Nového Boru a Liberce.
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení. Od 1. září 2021 navyšujeme mzdy, přidáváme + 2500 Kč do základu. A všem! Drylock stále roste a daří se nám. Vyrábíme totiž produkty, po kterých je vždy vysoká poptávka. Jsme spolehlivým zaměstnavatelem – máte u nás jistotu zaměstnání s velmi dobrým výhledem do budoucna. U nás budete mít dobrou práci za rok, za dva i za pět let. V současné době vypisujeme výběrové řízení na pozici:

MISTR/MISTROVÁ

Máte zkušenosti s řízením lidí a baví Vás to? Jste organizační typ? Umíte rozlišit co je důležité, a co ne ve správný okamžik? Chcete se podílet na výrobě produktů, které slouží dětem po celém světě? Pokud hledáte opravdovou práci MISTRA, rádi Vás u nás přivítáme!


Co budete mít na starosti:

  • řídit a organizovat výrobu
  • spolupracovat s odděleními napříč celou společností

Co byste měl znát a umět:

  • mít vystudovanou SŠ s maturitou
  • mít praxi na pozici vedoucího zaměstnance min. 2 roky
  • dobře znát MS Office
  • vlastnit řidičský průkaz sk. B
  • dobře komunikovat
  • být spolehlivý


Pokud potřebujete bližší informace, kontaktujte prosím Ondřeje Kouta, tel. 482 420 111 nebo 776 681 133.

Informace pro uchazeče

Jedná se o práci na směny "v krátkém a dlouhém týdnu".
 
Nástup do zaměstnání: Ihned (dle dohody)

Informace o pozici

Společnost
Drylock Technologies s.r.o.
Adresa
Hrádek nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel