Jsme předním výrobcem hygienických potřeb, které vyvážíme do celého světa. Závod v Hrádku nad Nisou je vlajkovou lodí celé skupiny Drylock Technologies, která sídlí v Belgii a vlastní další továrny v Itálii, Španělsku, USA, Rusku a Brazílii. U nás se setkáte s tou nejlepší dostupnou technologií a výrobními stroji. Naši zaměstnanci pracují v moderním, čistém a klimatizovaném prostředí. Zakládáme si na rodinné atmosféře a lidském a férovém přístupu.
Našim zaměstnancům dáváme smlouvu na dobu neurčitou a možnost opravdového kariérního růstu. Poskytujeme i řadu dalších benefitů, jako jsou slevy na firemní výrobky, 5 týdnů dovolené, 13. plat, stravenky… Vytvořili jsme svou síť svozových autobusů, jezdíme z Rumburku, Varnsdorfu, Cvikova, Jablonného v Podještědí, Frýdlantska, Chrastavy, Nového Boru a Liberce.
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení. Od 1. září 2021 navyšujeme mzdy, přidáváme + 2500 Kč do základu. A všem! Drylock stále roste a daří se nám. Vyrábíme totiž produkty, po kterých je vždy vysoká poptávka. Jsme spolehlivým zaměstnavatelem – máte u nás jistotu zaměstnání s velmi dobrým výhledem do budoucna. U nás budete mít dobrou práci za rok, za dva i za pět let. V současné době vypisujeme výběrové řízení na pozici:

ŘIDIČ/KA VZV

Vaším úkolem bude zásobování výrobní linky materiálem, práce na příjmu nebo v expedici.

Pokud máte o tuto pracovní pozici zájem nebo víte o někom, kdo by se na ni hodil, kontaktujte prosím Ondřeje Kouta, tel. 482 420 111 nebo 776 681 133


Informace pro uchazeče

Jedná se o práci na směny v režimu krátký a dlouhý týden.

Nástup do zaměstnání: kdykoliv

Mzda v "krátkém a dlouhém týdnu":

celková hrubá mzda min. 33.000 Kč za běžné hodiny

Informace o pozici

Společnost
Drylock Technologies s.r.o.
Adresa
Hrádek nad Nisou
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel