Drůbežářský závod Klatovy, a. s.

Investiční technik

Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ technického směru, vhodné i pro absolventy VŠ,

znalost práce s MS Excel, MS Word, časová flexibilita

výhodou je praxe s AutoCAD LT a znalost AJ (B1)

Náplň práce: vedení a koordinace projektových akcí (projekt management)

aktualizace technických výkresů, vyhodnocování výběrových řízení na dodávku díla

Nabízíme: mobilní telefon, notebook, práci ve zkušeném týmu, rozvoj osobnosti (odborná školení), firemní výuka AJ,

pestré portfolio projektových akcí např. implementace technologických celků, úpravy a rekonstrukce budov apod.

Benefity

-náborový příspěvek do výše 20 000 Kč
-poukázky na zvýhodněný nákup našich výrobků
-závodní stravování s výrazným příspěvkem zaměstnavatele
-5 týdnů dovolené
-roční odměny ve výši 2 měsíčních platů
-příspěvky ze sociálního fondu na kulturní, sportovní a vzdělávací akce ve výši 2 000 Kč a na dovolenou 2 000 Kč
-příspěvek na předškolní péči až do výše 1 200 Kč
-příspěvek na penzijní připojištění
-příspěvek na lázeňskou péči
-odměnu při pracovních výročích
-příspěvek na dopravu do zaměstnání a zpět
-jednorázový bonus na dovolenou 3 000 Kč
-věrnostní bonus za odpracované roky
-odměna za doporučení nového zaměstnance je do výše 10 000kč

Společnost
Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Adresa
ul. 5. května 112, Klatovy – Klatovy IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Potravinářství, Technika a vývoj, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

5. května 112, 33901 Klatovy, Česká republika
Tel: 376 353 382 , 376 353 332 Mail: personalni@dzklatovy.cz