Jsme mezinárodní start-up na trhu ojetých vozů. Budujeme lovebrand. Tvoříme společnost, kde je pro zákazníka každý zážitek z nákupu a prodeje ojetého vozu 5-ti hvězdičkový zážitek.

V červenci 2021 jsme raketově odstartovali naše působení v Německu a do konce roku 2022 budeme mít 25 poboček v západní Evropě. Naším cílem je stát se tím největším a nejdůvěryhodnějším hráčem na trhu ojetých vozů v Evropě.

Do odvětví přinášíme úplně nový zážitek z nákupu auta kompletně online. Náš úspěch stojí na dvou pilířích: Na využití nejmodernějších informačních technologií a na skvělém týmu.

Pokud máš lásku k autům zakódovanou v DNA, a rád doručuješ kvalitní výsledky, patříš do Driverama týmu. Přidáš se k nám?

Senior Accountant

Hledáme posilu do týmu Financí na pozici Senior účetní pro zpracovávání kompletního podnikového účetnictví. Máš rád čísla? Baví tě účetnictví? Chceš se stát součástí dobře fungujícího týmu a zároveň se nebojíš budovat nové věci? Pak je tato pozice právě pro Tebe!

Popis pozice:

  • Plně nezávislé účetnictví společnosti Driverama Holdings a.s.
  • Sběr a zaúčtování účetních dokladů (Opex a související se zbožím)
  • Kontrola a vyhodnocování příchozích faktur ze zemí EU a zemí mimo EU (DPH)
  • Příprava platebních souborů
  • Fakturace za prodaná vozidla včetně zálohových faktur, konečných faktur napříč zeměmi EU
  • Mezipodnikové faktury na obou stranách - nákup a prodej
  • Mezipodnikové výkaznictví včetně odsouhlasení
  • Odsouhlasení účtů odběratelů a dodavatelů
  • Spolupráce a příprava podkladů při měsíční závěrce a roční uzávěrce

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
  • Velmi dobrý znalost DPH, včetně přeprodejů v rámci zemí EU
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Vysokou organizovanost, systematičnost, proaktivitu, samostatnost a orientaci na výsledek
  • Zkušenost s komplexním ERP systémem (Navision/Business central výhodou)

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Moderní kanceláře v Praze
  • Práce v dynamickém kolektivu
  • Pracovní notebook, telefon, pohodlná židle a velký monitor 😉
  • Možnost kariérního růstu (i mimo ČR)
  • Skvělá káva a refreshment v kanceláři, pravidelné týmové snídaně a aktivity

Společnost
Driverama Holdings a.s.
Adresa
Dopraváků 874/15, Praha – Čimice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Driverama Holdings a.s., Ivana Ivaničová
+420 702 131 207
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.