Společnost ViaPharma zajišťuje především distribuci pro lékárny Dr. Max a to prostřednictvím tří distribučních center – v Pavlově u Kladna, Brně a Ostravě. Dr. Max. Lékárny jsou hlavním odběratelem, ViaPharma ale dodává sortiment i do nemocnic a reprodukčních klinik. Hlavními činnostmi skladu jsou především příjem, skladování a expedice zboží. Při všech těchto činnostech je kladen vysoký důraz na kontrolu množství a kvalitu zboží.
Díky skladovým prostorám vybaveným nejmodernější technologií poskytuje ViaPharma lékárnám a nemocnicím kompletní dodavatelský servis. Při své činnosti se samozřejmě řídí zásadami správné distribuční praxe, která je zárukou, že si léčivé přípravky dodávané odběratelům zachovávají své kvalitativní vlastnosti. Na rozvozu léčiv a ostatního sortimentu spolupracuje ViaPharma se společností DHL.

Specialista logistických procesů

Pracovní náplň

· Analýza logistických procesů, vyhodnocování dat

· Návrhy ke zlepšení procesů, jejich standardizace

· Aktivní implementace navržených změn

· Dohled a kontrola správné implementace změn a nových postupů, vyhodnocení jejich přínosů

· Zpracování procesní dokumentace, pracovních postupů

· Úzká spolupráce s vedením provozu a IT, komunikace napříč společností

· Sdílení best practices mezi pobočkami

· Vedení menších projektů v logistice

Požadavky

· min. SŠ vzdělání (vzdělání v logistice výhodou)

· odpovídající zkušenosti v supply chain/ logistice / operations, ideálně z oboru FMCG/farmacie/e-commerce

· silné analytické schopnosti a logické myšlení

· zkušenost s vyhodnocováním dat a řízením změn, ideálně s Lean metodologií a technikami (Kaizen, 5S, Six

Sigma, VSM,…)

· zkušenosti s WMS (nastavení, implementace)

· pokročilá znalost MS Excel

· praxe s vedením týmu, reportingem

· komunikativní AJ na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními kolegy a obch. partnery)

· řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

· týmový přístup, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

· časová flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme

· Prostředí úspěšné a dynamické společnosti s klíčovým postavením na trhu farmacie

· Zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci v prostředí moderních logistických řešení

· Prostor pro vlastní iniciativu, možnost seberealizace, flexibilní pracovní doba

· Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké slevy, MultiSport

kartu, benefity třetích stran aj.)

· Nástup ihned nebo dohodou

Společnost
Dr.Max
Adresa
Logistická 100, Pavlov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel