Společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. provozující největší český lékárenský řetězec Dr.Max, přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici IT aplikační podpora uživatelů centrály v Praze, lékáren a skladů ViaPharmy.

Náplň práce:

- nabíraní a třídění IT požadavků, zajištění technické podpory pro zaměstnance
- zpracování požadavků dle definovaných SLA
- vzdálená podpora sítě lékáren a skladů ViaPharmy
- podpora uživatelů na naší centrále v Praze
- podpora klíčových business aplikací (Axapta, Magento, lékárenský SW)
- instalace a správa firemních počítačů a jiného hardwaru
- monitoring a správa systémů

Požadujeme:

- komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a prozákaznickým přístupem
- zkušenosti s administrátorskou prací v MS světě
- pokročilou znalost Windows 10 a Office 365 aplikací
- schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu
- flexibilitu a odolnost vůči stresu, iniciativní přístup
- vzdělání v IT oblasti výhodou
- praxi na obdobné pozici, zkušenosti s IT podporou výhodou
- vynikající češtinu nebo slovenštinu (podpora výhradně pro česky mluvící uživatele)
- středně pokročilou znalost AJ pro občasnou komunikaci se zahraničními kolegy

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na trhu
• zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici s velkou mírou samostatnosti
• přátelský a podporující pracovní tým
• služební notebook a telefon
• odpovídající finanční ohodnocení
• širokou nabídku firemních benefitů
• moderní pracoviště přímo v centru Prahy

Možnost nástupu ihned/dohodou.

Nabízíme kontrakt na dobu určitou 1 roku, poté v případě vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.

V případě zájmu nás kontaktujte se svým životopisem. Těšíme se na případnou spolupráci.

Společnost
Dr.Max
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel