Společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, vlastněná investiční skupinou Penta Investments, provozující český lékárenský řetězec Dr.MAX, přijme do svého komerčního oddělení nového kolegu nebo kolegyni na pozici Commercial Business Analyst. Pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa nebo juniora, který vidí svoji profesní budoucnost a další odborný růst v jednom z největších lékárenských řetězců v Evropě.

Co vám můžeme nabídnout?

+ Renomé úspěšné společnosti, respektované na farmaceutickém trhu a šanci vybudovat si zajímavou karieru.

+ Skvělý tým, nejen ten vlastní, ale i napříč celou firmou a lékárnami. Tým komerčního oddělení úzce spolupracuje s ostatními odděleními a holdingem a všichni se snažíme o co nejlepší společný výsledek, který je hned vidět

+ I když Dr.Max výrazně expanduje, zatím v rámci Evropy, pořád si zachováváme family spirit s neformálním prostředím. S tím souvisí i rychlost rozhodovacích procesů.

+ Benefity, i když ty určitě nejsou pro vás určující, ale pro kompletní info: 120 Kč stravenky, 25 dnů dovolené, podpora vzdělávání, zaměstnaneckou kartičku na výhodné nákupy u našich kolegů v lékárnách Dr.Max, Multisport pro vás i partnery, příspěvek na penzijní a životní pojištění a další zajímavé výhody u partnerů 3.strany,...

+ A navíc moderní pracovní prostředí přímo v centru Prahy, ve Florentinu - pražské jedničce mezi administrativními budovami.


Co patří především do pracovní náplně Business analytika?

Úkolem této pozice bude zejména provádění analýz obchodních a jiných dat a jejich interpretace do stručných závěrů. Důležitým aspektem práce je i transformace těchto závěrů do prezentací a jiných podkladů na různé schůzky a reporty. Součástí náplně práce bude i podpora různých aktivit v rámci komerčního oddělení, a proto bude tato pozice vyžadovat spolupráci s kolegy napříč oddělením. Bude spolupracovat v týmu se zkušeným kolegou, od kterého může očekávat odbornou podporu a důkladné nástupní proškolení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

  • VŠ vzdělání 2. stupně (vhodné i pro absolventy)
  • pokročilou znalost MS Office – především MS Excel, MS Powerpoint, ověřujeme na pohovoru testem, příp. case study
  • velmi dobré analytické schopnosti, logické myšlení a interpretační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat
  • schopnost pracovat v týmu, samostatnost, zodpovědnost
  • středně pokročilou znalost AJ
  • zajímavé pracovní zkušenosti v oboru během studia výhodou
  • znalosti ze sektoru farmacie výhodou

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem. Všem kandidátům předem děkujeme za projevený zájem.

Informace o pozici

Společnost
Dr.Max
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Marketingový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.